На дорогах нашої країни зараз роз'їжджає величезна кількість автомобілів. А техніка, як відомо, не може працювати вічно. Згодом можливі виникнення різних несправностей, що можуть призвести до зупинки машини в найбільш невідповідний час і в будь-якому місці. Навіть досвідчених автомобілістів така ситуація може застати зненацька і збити з пантелику. Звичайно, якщо поломка незначна і її можна усунути на місці, тоді особливих проблем немає. Але в разі серйозної несправності потрібен автоевакуатор, який доставить машину з місця зупинки до пункту СТО.

Як би там не було, а мати автовласникам у своїй телефонній книзі номер компанії, яка готова надати таку послугу, просто необхідно. Може відразу виникнути питання: а якщо форс-мажорна ситуація трапилася в нічний час доби або, наприклад, у святковий/вихідний день? Як тоді бути? Насправді, турбуватися не варто. Компанія, яка надає послуги автоевакуатора, готова це зробити цілодобово і 7 днів на тиждень протягом усього року.

Наша компанія готова евакуювати автомобіль з міста Умань в будь-яку точку України. Ми можемо використовувати евакуатори з різною вантажопідйомністю. В наявності евакуатори, які здатні транспортувати автомобілі вагою до 5 тонн, а також до 12 тонн. Перший тип марки Мерседес має з'їзну платформу довжиною 6 метрів і шириною 2,3 м. Евакуатор МАН з вантажопідйомністю 12 тонн розрахований на перевезення автомобілів, які можуть поміститися на платформу з розмірами 8,9 на 2,6 м.

Співробітники нашої компанії, отримавши виклик, оперативно прибувають на місце перебування автомобіля. Гарантуємо швидку доставку вашої машини в потрібний пункт призначення. У разі блокування автомобіля або ж знаходження його в кюветі, ви можете замовити кран-маніпулятор.

Ще одна перевага співпраці з нами - надання повної інформації про свою діяльність: усі технічні показники нашої спецтехніки ми не приховуємо. Працюємо з усіма клієнтами, незалежно від їхнього статусу. Наше головне завдання - надати дієву допомогу в критичний для замовника момент.

Вартість послуг евакуатора залежить від ступеня складності виконання завдання, а також вибору самого евакуатора. Звичайно, 12-тонна машина обійдеться дорожче. Також на кінцеву ціну можуть впливати додаткові фактори: чи потрібно піднімати автомобіль з кювету і відстань, на яку потрібно перемістити транспортний засіб.

Тому, в разі виникнення форс-мажорній ситуації не варто панікувати. Варто викликати евакуатор (Умань). Оперативно приїдемо на місцезнаходження вашого автомобіля і доставимо його в будь-яку точку в будь-який час доби і року.