Жоден ЗМІ зараз не може обійтися без реклами, адже це приносить високі доходи. Треба пам'ятати, що для високих рейтингів піару потрібно лише одне, але надійне і достовірне джерело. Кожен, хто хоче «засвітити» себе або свою продукцію, задається питанням: де ж найкраще розміщувати рекламу? Адже ефективність роскрутки в тому чи тому ЗМІ далеко не однакова. Реклама в ЗМІ має очевидні плюси, адже це, в першу чергу, багатомільйонна аудиторія, яка «купує» те, що їй «продають» з журналу або телевізора.

Дуже важливим для гарної і ефективної публікації є ще одне питання: хто ж буде займатися просуванням Вашого рекламного продукту на ринку? Справа далеко не з легких, адже потрібен креатив, якість і індивідуальність, але її, безумовно, можна довірити агентству Advertising & Promotion agency. Професіонали створять для Вас якісний продукт, який буде діяти.
Компанія займається тим, що просуває рекламу у всіх видах ЗМІ, розробляючи до кожної з них індивідуальний підхід:

  • реклама в друкованих ЗМІ;
  • радіореклама;
  • реклама на тв;
  • різні види зовнішньої реклами;
  • реклама в метро;
  • реклама в аеропортах;
  • PR.

Креативна реклама - правильна реклама, тому що вона повинна зацікавлювати, продавати і залучати. Неважливо буде це промоушн на ТБ, радіо або ж наклеєна реклама в метро. У кожного ЗМІ є свої переваги при розміщенні публікацій, але в будь-якому випадку кожна з них по-своєму ефективна.
Реклама в друкованих виданнях - дуже популярний різновид реклами. Газети або ж глянцеві видання (які існують переважно за рахунок розкручування якого-небудь бренду чи товару) читає величезна кількість людей, а якщо PR того чи того продукту або послуги в ньому якісна, яскрава і незвичайна - успішний ефект забезпечений.
Реклама на ТБ - найдорожчий, але й найбільш дієвий різновид. Глядач сприймає не тільки картинку, але і слова в сукупності з нею, що створює подвійний ефект і успішно впливає на показники.
Реклама на радіо - хороший слоган, і Ваша радіореклама діє.
Зовнішня реклама - має масу різновидів (білборди, реклама на транспорті, в аеропортах, реклама на авто та інше), її побачить величезна маса людей, які щодня ходять-їздять вулицями міста.

Створенням цих та багатьох інших видів промоції займається креативне агентство A & P agency, з ним будь-яка ідея оживе і принесе бажаний результат і прибуток. Ставайте успішними разом з Advertising & Promotion agency, адже правильна реклама - це початок прибуткового бізнесу.
Переглянути всі послуги та товари компанії можна на сайті, зв'язатися з приводу співпраці  - за телефонами, вказаними в контактах.