У наш напружений час люди все рідше їдять вдома. Тому той, хто хоче організувати бізнес їжі швидкого приготування повинен подумати про належне оснащення: кіоск, фургон або кофемобіль. Купити таку мобільну конструкцію вигідніше, ніж платити орендну плату за площу в якомусь закладі торгівлі.

Магазин на колесах, зокрема для продажу кави, є вигідним, тому що великий контингент населення п'є її протягом дня. У буднях - це і офісні працівники, і студенти в переходах з пари на пару або навіть школярі. У вихідні наплив людей так само присутній. Це обумовлено тим, що чимало людей у вільний час гуляють з друзями або коханими і хочуть пригостити їх чимось смачненьким. Найбільш це актуально в холодну пору року або міжсезоння. Кава з вуличних фургонів зігріває і бадьорить.

Отже, що ж важливо? Для забезпечення освітлення і роботи електроприладів мобільний засіб має мати можливість підключення до зовнішнього джерела живлення. Адже віконця для продажу і контакту з покупцем не є достатньо великими, щоб пропускати велику кількість денного світла. Тим більше, не варто забувати, що взимку рівень природного освітлення малий. При згадці про холодну погоду необхідно подбати і про належну термоізоляцію. Вона забезпечується матеріалом-наповнювачем між зовнішньою і внутрішньою обшивкою. Наповнювачем служить понополістірол. Крім того, при наявності хорошо
го електропостачання можливе підключення додаткових нагрівальних приладів в мережу. Для комфорту співробітників в холодну пору року варто забезпечити куточок для гардероба, де можна буде розмістити верхній одяг.

Сам торговий причіп може бути одно- або двоосним - тобто стояти на одній парі коліс або на двох. Двохосні причепи зазвичай мають велику торгову площу і тому в них може розміщуватися 2 віконця видачі. Варто також передбачити ситуації, в яких буде проходити випробування стійкості фургона - штормове попередження, шквальний вітер, адже навіть при найбільшому бажанні, вплинути на погодні умови практично неможливо.

Для зручності покупців ззовні під віконцем видачі доцільно розмістити підставку для сумок і пакетів.Таким чином клієнт буде мати більш вільні руки при розрахунку. Оплата буде відбуватися швидше, отже, буде обслуговуватися більша кількість людей за менший час.

З огляду на вищесказане, досить вигідно завести магазин на колесах. Ціна на нього цілком відповідає можливостям окупки. Пам'ятайте, кофемобіль - це легкий і безпечний пасивний дохід!