Часто у людей немає часу для того, щоб у спокійній обстановці отримувати сеанси масажу. З огляду на це, розроблене обладнання, яке дозволяє отримувати його в процесі роботи або подорожі. Наприклад, одним з таких є масажна накидка на сидінні автомобіля - масаж проходить під час їзди транспортом.

Пасажиру буде приємно розслабитися в дорозі, зняти втому і отримати максимум задоволення від їзди. Велику користь масажна накидка в машину дає тим, хто страждає на остеохондроз, - масаж знімає защемлення корінців спинного мозку і знімає біль. Таким чином, знову повертається радість руху. Для тих, у кого немає таких проблем, це допоможе зберегти здоровий і сильний хребет, а при довгій сидячій роботі запобігає деформації та іншим патологічним змінам у хребті.

У холодну пору року автомобільна масажна накидка зігріває користувача - є функція інфрачервоного випромінювання. Таке приємне тепло особливо знадобиться при старті машини, коли вона ще не достатньо прогріта.

Доступне підстроювання під зростання. Сила масажу легко регулюється, що дає можливість підлаштуватися під користувачів будь-якого віку і статури. При виборі досить великої сили масажу при включенні ролики збільшують потужність поступово, щоб підготувати тіло до більш значних навантажень.

Накидка має 3 режими масажу, а також їхні комбінації.

1) Масаж шіацу. Цей тип масажу має найбільший вплив на організм і тому його називають «пасивною гімнастикою». Дійсно, це відмінний спосіб укріпити організм, витрачаючи мінімум зусиль. У процесі проходить глибока і дуже ефективна розминка м'язів, поліпшується відновлення тканин.

2) Вібромасаж - ще один чудовий вид дії масажної накидки на людину. Він дуже добре впливає на систему дихання, тому буде корисний тим, хто має певні хронічні захворювання легенів або бронхів. Залежно від частоти і тривалості дії вібрація може надавати як розслаблюючу, так і тонізуючу дію.

3) Роликовий масаж. Ця тактика масажу виконується через обертання спеціальних роликів на певній швидкості і під кутом, оптимальним для впливу на ту чи іншу ділянку. Така дія призводить до місцевого розширення кровоносних і лімфатичних судин. Через це поліпшується живлення м'язів і збільшується їхня сила і енергія.

Отже, купити масажну накидку - це вибір для людей, які цінують свій час і хочуть ефективно його використовувати. Компанія «Здорове життя» готова запропонувати якісний товар. Масажна накидка допоможе відновити сили і поліпшити настрій.