Якщо звернутися до давніх часів, то можна дізнатися про бісер таке, що обертом голова! Але це допоможе нам зрозуміти, чому він такий популярний і зараз.

Однією з перших модниць з прадавніх часів була Клеопатра. Її гардероб був наповнений різними аксесуарами з бісеру у великій кількості. Але найцікавіше - це "любовна" історія про залицяння Цезаря. Знаючи про те, як любила цариця такі прикраси, він зробив їй дивовижно красивий подарунок. Це було намисто "Осіріс і Ізіда". Таким чином, він хотів нагадати про те, наскільки сильно він любив Клеопатру. А вона, в свою чергу, прийнявши подарунок, намагалася тримати його при собі постійно.

Як після цього може не виникнути бажання мати якісь прикраси або сукні вишиті бісером?

Потрібно також сказати, що в давні часи будь-які вироби з бісеру були дуже дорогими. Щоб зрозуміти наскільки це дороге задоволення, наведемо приклад - вважалося, що вироби з бісеру могли бути прирівняні (або навіть конкурували) з виробами з дорогоцінних металів і каменів! Звичайно, адже для цього потрібно було мати талант, бути терплячим і копітко, майстерно робити замовлені роботи. Адже у них не було схеми для вишивки бісером! На жаль, вони не знали про нас. Ми їм допомогли б.

Забувши про минуле і повернувшись в сьогоднішнє, відзначимо лише те, що бісер став легкодоступним, і взагалі, вироби з нього можна зробити самому. Не дарма з нього роблять так багато робіт: різноманітні аксесуари, сережки, намиста, сумки, брелоки для ключів, а також стильний одяг.

Більше того, вишивання бісером ікони або картини може позитивно вплинути на фізичний стан вашого організму. Завдяки нервовим закінченням, яких вдосталь у нас на руках, підвищується стимуляція роботи головного мозку. Це означає, що ви не тільки розвиваєте моторику при вишивці бісером, а можете поліпшити увагу і пам'ять. Не менш благотворно подіє це заняття і на моральне здоров'я. Займаючись такою роботою, можна зняти втому (як розумову, так і фізичну).

 

Після всього цього можемо тільки додати те, що займатися вишивкою з бісеру приємніше (для початківців особливо) тоді, коли є помічник. Хочете спробувати, але не знаєте, як робиться вишивка? Інтернет-магазин "Мереживо" стане вашою опорою і запропонує як готові сорочки, сукні вишиті бісером, так і схеми для вишивок (подивитися всі можна на сайті). Давайте будемо робити красу своїми руками разом!