Мармур завжди вважався одним з кращих оздоблювальних матеріалів. Усе завдяки його відмінним експлуатаційним якостям, а також естетичності. У наш час мармурова підлога є свідченням гарного смаку і дозволяє втілити оригінальні дизайнерські задуми. Міцність, довговічність і твердість - все це переваги мармуру. Але, на жаль, не дивлячись на всі ці переваги, навіть мармурова підлога з часом тьмяніє і покривається подряпинами. На поверхню в будь-якому випадку потрапляє бруд і сміття. У результаті ефектний вигляд підлоги втрачається. Що ж робити? Міняти плити повністю? Цього робити не доведеться, адже існує менш радикальний спосіб знову вдихнути життя покриттю. І допоможе в цьому полірування мармурової підлоги.

Що собою являє полірування мармуру?

Залежно від ступеня пошкодження можуть бути прийняті різні заходи. Може знадобиться легке шліфування, яке здійснюється для відновлення поверхні мармуру. У процесі шліфування поверхня обробляється спеціальними сточуючими абразивами.

Якщо мармурова підлога зовсім втратила декоративні властивості, потьмяніла, зруйнувалися шви між плитками, самі мармурові плити мають пошкодження, на них з'явилися відколи, то потрібне буде шліфування для ліквідації всіх глибоких подряпин (до 2 мм). Далі здійснюється полірування мармуру - завершальне вирівнювання поверхні мармуру дрібними алмазними абразивовмісними дисками. За допомогою полірування поверхня доводиться до ідеального дзеркального блиску.

Завдяки своїй структурі (тісні зчеплення зерен кальциту) мармур прекрасно піддається механічній поліровці. Для полірування мармуру застосовується однодискова машина і спеціальні поліруючі порошки, які дозволяють позбутися від дрібних подряпин і потертостей на поверхні.

Де замовити полірування мармурової підлоги?

Мануфактура каменю «Сварог» має величезний досвід - більше 10 років в поліровці і шліфовці мармурових поверхонь. Ми здійснюємо широкий спектр робіт з натуральним каменем. Обов'язково дотримуємося термінів виконання робіт і гарантуємо найкраще поєднання ціни та якості. Крім того, одними з головних принципів нашої діяльності є індивідуальний підхід до кожного клієнта і готовність йти на компроміси для задоволення потреб замовника.

Полірування мармурової підлоги - справа, яку варто довіряти виключно професіоналам! Звертайтеся в мануфактуру каменю «Сварог» і ви обов'язково залишитеся задоволені!