Мармур - камінь, якого відрізняє ні з чим незрівняне благородство і вишуканість. Використання мармуру в інтер'єрі властиво людям, які цінують шик і розкіш, та мають прекрасний смак. Мармур вже багато століть застосовується людьми. Його цінують за прекрасний зовнішній вигляд, міцність і довговічність. Але багато хто не знає, як правильно доглядати за такою поверхнею, через що мармур з часом тьмяніє, на ньому можуть навіть з'явитися подряпини. Щоб якомога довше зберегти первозданний вигляд каменя, необхідно запам'ятати правила догляду за ним.

На жаль, на відміну від європейців, наші люди часто вибирають дорогу обробку натуральним каменем і зовсім за ним не доглядають. В результаті мармурова підлога, підвіконня або стільниця швидко втрачають прекрасні естетичні властивості.

Як доглядати за мармуром?

Догляд за мармуровою поверхнею - зовсім не складна справа. Вам знадобиться чиста вода, шматочок м'якої тканини та замші. Протирайте мармурові вироби м'якою ганчіркою, змоченою у воді, а потім поліруйте замшею щодня. А кілька разів на рік необхідно мити мармурові поверхні теплим детергентом. Це може бути розчин звичайного засобу для миття посуду. Після обробки вимийте мармур чистою водою і відполіруйте сухим рушником або шматком замші.
Якщо ви забруднили мармурову поверхню, постарайтеся прибрати забруднення за допомогою губки і теплої води. Бажано зробити це відразу, адже мармур може увібрати в себе речовини. Якщо випадково було пролито вино, промокніть пляму за допомогою серветки. Ні в якому разі не тріть її, адже в цьому випадку пляма може залишитися на мармуровій поверхні. Після того, як ви позбудетеся від плями, вимийте поверхню і знову протріть м'якою тканиною.

Як захистити мармурову поверхню?

• Обробка воском - він створює плівку на поверхні виробу і надає блиск.
• Просочення поверхні брудовідштовхуючими  засобами - вони проникають всередину каменя і створюють плівку, яка перешкоджає проникненню бруду і різних рідин. Такі засоби можуть також мати тонуючий ефект.
• Комбінований метод - поєднує в собі два попередніх. Здійснюється обробка мармуру брудовідштовхуючим просоченням і воском.

Мармурові вироби дуже красиві, практичні і за ними не важко доглядати, знаючи прості правила. У разі ж якщо вам знадобиться полірування мармуру, ви можете звернутися до фахівців мануфактури каменю «Сварог». Ми швидко повернемо мармуровій підлозі, сходам або стільницям первозданний зовнішній вигляд. Усі деталі уточнюйте у менеджерів за контактними телефонами.