Розробити оригінальний дизайн упаковки, етикетки - це справа не проста. Тут потрібні не тільки знання і вміння, а й так зване «чуття». Ми пропонуємо обговорити кілька моментів з приводу вибору упаковки, яку краще робити етикетку і до кого звертатися за послугою дизайну. Тепер по порядку!

Сама по собі упаковка вже давно перестала бути тільки предметом для зручного транспортування і збереження властивостей продукції. Із розвитком маркетингу та технологій, вона стала необхідною для багатьох інших речей.

Упаковані товари стають більш компактними, їх легше розмістити на полицях магазину в тому вигляді, який буде найбільш привабливим. Далі - вона потрібна для того, щоб дати покупцю потрібну інформацію про те ким і де було вироблено, склад, як використовувати, термін зберігання, назва фірми та іншу інформацію, яка допомагає визначити вибір або може бути цікава. Але це не найголовніше, хоча і дуже потрібне, адже є деякі вимоги до упаковки.

Одним із головних завдань є зробити так, щоб покупцеві захотілося купити цей товар. І якщо раніше ця продукція ще не пробувалася ним, то дизайн упаковки (вартість товару вже не так важлива) повинен запросити або навіть змусити спробувати його.

Що зробити, щоб покупець захотів купити ваш товар?

Усе дуже просто і банально - потрібно виділятися! Уявіть собі магазин, де всі види мила упаковані в квадратну коробочку розміром 10х10 синього кольору. Яке мило виберете? Та будь-яке! Перше, що потрапить під руку.

А тепер розглянемо реалії. Для того щоб зацікавити клієнта, просто необхідно розробити дизайн упаковки нестандартного типу. Повинно бути щось таке, чого раніше покупець не помічав або не бачив. Змінити можна навіть зовсім трохи - збільшити або зменшити розмір, змінити звичайну форму коробки, прикрасити іншими кольорами чи відтінками або нанести зовсім іншу картинку. Іноді потрібно трохи поексперементувати, поки знайдеться той самий варіант, який потрібен.

Досвідчені маркетологи знають про хитрощі, які допомагають краще продавати за допомогою упаковки. Сюди входить і пакування в промо-набори, промо-зв'язки, в термоусадочну плівку, термо-юніти, а також в коробки, блістери і дуже важливо - стікеризація.

До кого ж звертатися?

Звертатися краще до тих, хто знає про такі тонкощі маркетингу і став умільцем в своїй справі. Такою компанією є «Синтез Технологій». Це профільні фахівці в цій сфері. Вони можуть надати вам ці послуги, і що важливо, за недорогою ціною. Замовити дизайн упаковки можна на сайті.