77 тисяч років - це вік першого в історії матраца. Він складався з різних трав, попелу, золи і був покритий зверху великими листками. Уже тоді люди намагалися зробити свій сон більш комфортним і здоровим. Сьогодні ж у нас є більше можливостей, щоб забезпечити хороший відпочинок для свого тіла під час сну. Недорогі матраци продаються скрізь. Потрібно тільки вміти вибирати чесних виробників, які не економлять на своїх клієнтах і їхньому здоров'ї. Компанія "Smif" піклується про своїх покупців і пропонує широкий асортимент якісної продукції за доступними цінами. У цій статті зібрані цікаві факти, які допоможуть вам вибрати необхідний для вас матрац.

Усі ми чули про ортопедичні матраци, які за останні роки стали досить популярними. Слово "ортопедичний" означає "зручний для тіла". Дійсно, такі матраци можуть добре подбати про ваш хребет. Але важливо пам'ятати, що вони не є лікувальними! Багато людей сподіваються, що покупка такого товару назавжди позбавить їх від будь-яких хвороб опорно-рухового апарату, але це не зовсім так. Ортопедичний матрац забезпечить зручне положення для хребта, так як він повторює форму вашого тіла, відповідно, хребет знаходиться в природному для себе становищі. За рахунок розслаблення м'язів знімається перевтома і ви легко засинаєте. Такі матраци дуже добре впливають на спину при комплексному лікуванні (масажі, мазі та інші призначення лікаря) і дають помітний ефект. Але все-таки не варто довіряти своє здоров'я виключно матрацу.

Ще трохи історії. Прототипи сучасних матраців створили римляни. Саме вони першими почали шити чохли з тканини і наповнювати їх сіном, очеретом, а пізніше пухом і вовною. Сучасні наповнювачі теж можна вибрати з багатьох гідних. Не радимо віддавати перевагу наповненням з ватини і кінського волоса. Ватина не забезпечує необхідної пружності, через що матрац зношується швидше, ніж потрібно. Кінський волос, в свою чергу, є сильним алергеном, тому його краще обходити стороною. Лікарі рекомендують вибирати матраци з поролоновими наповнювачами або з волокон кокосового горіха, з латексним просоченням.

Окремою темою можна вважати водяний матрац. Його винайшли ще древні перси. Вони наповнювали шкури тварин водою і залишали такий матрац на сонці. До вечора вода всередині нагрівалася і забезпечувала комфортний сон в теплі і затишку. Сьогодні система підігріву теж є однією з переваг водяних матраців, адже таке тепле спальне місце здатне знімати ревматичні і м'язові болі. Крім цього, подібні матраци володіють найвищими ортопедичними властивостями. Доказом є те, що лікарі дозволяють вагітним на водяних матрацах спати на животі. Також плюсами вважаються антиалергенні властивості, індивідуальний підбір пружності і профілактика проти артриту і радикуліту.

Наш магазин матраців забезпечить вас якісними моделями, які порадують своєю комфортністю і ціною. Шукайте деталі на сайті і робіть замовлення!