Сьогодні на питання купити колеса б/у або нові все більш популярною відповіддю стає перше. Чому так і наскільки це ризиковано поговоримо далі.

Останнім часом життя змушує нас економити на всьому. Ми шукаємо економне опалення, намагаємося купувати акційні товари і знаходимо багато інших «порятунків» для нашого бюджету. Одним з таких є варіант купити колеса на автомобіль б/у. Щоб не переживати про безпеку пасажирів і самого транспорту, ми розповімо про те, що вам потрібно знати перед покупкою і дамо деякі поради.

Скільки б не говорили про можливі недоліки або ризики, а тенденції показують, що попит на такий товар зростає все більше. Це також говорить про те, що продукцію використовувати не просто можна, а й безпечно. Головним завданням залишиться уважно підійти до цього питання.

Звичайно, терміну придатності (точного в цифрах) вам не дадуть, так як продавці самі не завжди знають про всі характеристики або тонкощі цієї продукції. Але все ж можете запитати хоча б про певну (приблизну) гарантію. Так можна ще раз переконатися в якості.

Говорячи про переваги, починати потрібно з того, чому зимові або літні шини б/у стали такими популярними. Звичайно ж, через ціну. Вона дозволяє купувати цілий комплект майже за ціною однієї нової. Які ще можуть бути питання, якщо навіть ті люди, які мають можливість купувати нові, іноді беруть також б / у?

Іншою перевагою можна назвати якість. Хоча тут все залежить від країни, звідки було доставлено продукт. У більшості випадків це Європа, може бути також далекий Схід. Чому добре якщо літня гума (або зимова) зроблена в Європі?

По-перше, через те, що стандарти цих країн не дозволяють випускати не якісну продукцію. Вона вже давно відома своєю витривалістю і тривалими роками служби власнику.

По-друге, термін використання таких шин європейцями не надто великий. Так, вони не тільки переживають про безпеку, на яку вони витрачають багато грошей і зусиль. Є ще один момент. При проходженні запланованого техобслуговування вони зазвичай змінюють «взування» машини. І це не залежно від того, що експлуатація попередніх шин може бути ще можливою. Крім того, в деяких країнах такі процедури по заміні шин при плановому техобслуговуванні закріплені в законах.

Що стосується країн далекого Сходу, то у них проблема трохи в іншому. Це проблема в дефіциті місця, де можна зберігати різні комплекти гуми. У зв'язку з цим, власники намагаються чим швидше продати шини при кожній сезонній зміні.

Наприкінці хочемо дати маленькі поради щодо експлуатації. Як би ви не любили швидкість, але для того, щоб продовжити час роботи резини, варто водити більш спокійно. Намагайтеся знизити до мінімуму різке гальмо і розгін. Не забувайте дивитися на рівень тиску. І ще - використовуйте можливі хитрощі: переставляйте шини з задніх коліс на передні (приблизно після п'яти-десяти тис. км пробігу).

Цікавить де можна купити колеса на автомобіль б/у? Пропонуємо співпрацювати з нами. Ми підберемо покращений варіант.