Багато фермерів, тільки почавши займатися розведенням свійських тварин, стикаються з проблемою вибору кормових дріжджів. Найчастіше людина без спеціальної підготовки не може сказати, як саме використання таких харчових добавок впливає на тварин і навіщо вони їм взагалі потрібні. У цій статті ми детально пояснимо вам, що таке кормові дріжджі і назвемо п'ять основних причин, через які варто замислитися про введення дріжджів в раціон ваших тварин. Отже...

Що таке кормові харчові добавки (а конкретно дріжджі)? Наукове визначення звучить так: це біомаса, створена на основі субстратів рослинної і нерослинної сировини на корм сільськогосподарським тваринам. Страшні незрозумілі слова, чи не так? Якщо виражатися доступною мовою, це кормова добавка для звірів, яка сприяє їх відгодівлі та, відповідно, збільшенню маси. І якщо ви вирішили серйозно взятися за свою ферму і тварин, то така добавка стане вам в нагоді. Чому? Зараз спробуємо у всьому розібратись.

Причина №1
Караванські дріжджі, які ми вам пропонуємо, мають високий вміст білка. Ще зі шкільних уроків ми знаємо, що білок - це своєрідний будівельний матеріал для клітин і організму в цілому. Тому, щоб прискорити розвиток і зростання тварини, варто збагатити її раціон білком. Краще використовувати мікробіологічний білок, а не білок рослинних кормів, так як він краще засвоюється і швидше проявляє ефективний вплив на організм.

Причина №2
У складі натуральних харчових дріжджів містяться важливі амінокислоти, такі як метіонін, триптофан, лізин та інші. Ці мікроелементи тварина не може синтезувати самостійно, вони повинні потрапляти в організм з їжею. І це дуже важливо, тому що без цих амінокислот білок просто не засвоюється. А якщо білок не засвоюється, то ні про який набір маси і міцний імунітет не може бути й мови.

Причина №3
Ще трохи про імунітет. Як показали численні дослідження, додавання в раціон звірів харчових дріжджів підвищує їх опірність різним вірусам і хвороб. Ви ж хочете, щоб у вашому господарстві всі були здоровими? Якщо ви цікавитеся цією темою і дійшли до середини нашої статті, то відповідь очевидна.

Причина №4
Як вже говорилося раніше, харчові добавки застосовуються для відгодовування сільськогосподарських тварин. Статистичні дані показують, що використання такої продукції підвищує надої на 2-3,5 літри на день, збільшує продуктивність курей-несучок на 25-40%. Про збільшення загальної маси тварини, відповідно і кількості м'яса, ви здогадалися і самі.

Причина №5
Витратившись на покупку кормових дріжджів, насправді ви круто заощадите. При годуванні пухнастих тварин дріжджі замінюють до 30% м'ясного корму. Що стосується рогатої худоби, така добавка замінить 20-30% денної норми молока при вигодовуванні телят.

Як ви зрозуміли, кормові добавки допоможуть вам зробити всіх мешканців вашої ферми здоровими, великими і корисними для вас. Караванський завод кормових дріжджів пропонує співпрацю! Купуйте нашу продукцію оптом і отримуйте високу якість, відмінний сервіс та вигідні ціни. Дізнатися всі деталі співпраці з нами можна, зв'язавшись з менеджерами-консультантами, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами. Робіть свої замовлення!