Продукти рослинного походження займають одне з чільних місць в раціоні більшості людей. Їх споживають в цілісному і подрібленому вигляді, сирому, вареному і смаженому. Відповідно, для забезпечення якісного рівня продукції переробка овочів і фруктів повинна бути проведена як належить.

Завдяки семимильним крокам технічного прогресу все більш актуальним стає обладнання для переробки овочів і фруктів. І дійсно, автоматизація значно скорочує час приготування продукту порівняно з ручною працею. Також машинна обробка більш уніфікована, ніж ручна, і тому менше виникає різних несподіваних казусів.

Щоб полегшити і оптимізувати роботу з овочами, потрібно відбирати екземпляри конкретних розмірів. Звичайно, робити вручну це занадто довго, тому продумані особливі калібрувальні машини.

Далі, приступаючи безпосередньо до приготування, перш за все, плоди треба очистити. Застосовуються особливі машини для паротермічного очищення коренеплодів від шкірки, простіше кажучи, картоплю вже можна чистити не тільки ножем вручну. Крім того, для очищення цибулі теж передбачений окремий прилад.

Після того, як овочі та фрукти втратили шкірку, необхідно подрібнити їх. Для цього використовують дробарки. Вони бувають бичові і молоткові. Певний вид дробарки найкраще працює з якимось конкретним типом овочів або фруктів. Наприклад, продуктивність дроблення кабачків в молотковій дробарці вдвічі більша, ніж при роботі з яблуками. Загалом, простота будови такої дробарки забезпечує мінімум виникнення
механічних неполадок. Вона складається з власне дробарки, двигуна, ременевої передачі і рами.

Для ще меншого подрібнення продуктів служить протиральна машина, яка представляє собою комплекс терок. А якщо ж навпаки потрібно порізати тверді овочі, скажімо ті ж кабачки або баклажани, то і для цього передбачені машини, які виробляють шматочки певного розміру.

Потім, щоб щільно набити шинкованні овочі в ємності, їх потрібно пресувати. Тому часто для якісного виконання цієї процедури замовляють преси-ущільнювачі, які набивають продукт в контейнери з максимальною економією простору. Для виготовлення однорідних сумішей типу пюре призначені промислові блендери.

Хочемо запевнити, що обладнання для овочів, багатий вибір якого можна знайти на сайті компанії "Мідас-А", стане правильним початком бізнесу фабричного виготовлення овоче-фруктових страв. Ці прилади сконструйовані виробниками, для яких якість і довгий термін служби - понад усе.