Сульфат алюмінію

Сульфат алюмінію - це коагулянт, який використовують під час обробки і підготовки води. У своєму складі він не має заліза. Його випускають у формі легкорозчинних капсул, широко використовують під час водопідготовки, очищення стоків, а також вод, які застосовуються з метою пиття та індустріального застосування.

10% розчин сульфат алюмінію, який заснований на солях алюмінію, також знайшов своє застосування під час підготовки питної води. Хімічна формула - Al2 (SO4) 3, його ще часто використовують і в інших промисловостях.

Коагулянт представлений двома типами:

- необроблений - має характерне сірувато-смарагдове забарвлення, представлений у формі твердих кусків. Його склад - це 9% оксид алюмінію;
- очищений - його можна побачити в формі пластин сіро-перлового забарвлення. Отримати можна під час розведення необробленого сульфату алюмінію і на відміну від першого він має ніяк не менше 13,5% оксиду алюмінію.

Крім того, сульфат алюмінію має ряд важливих переваг, що робить його використання більш раціональним:

- використовуючи сульфат натрію, підприємство не потребує використання особливого обладнання для розведення продукту;
- низька вартість навантаження, розвантаження, переміщення за допомогою автотранспорту.

Гіпохлорит натрію

Цей розчин отриманий шляхом знезараження водного розчину каустичної соди молекулярним хлором. Також його отримують під час окислювально-відновного процесу розчину хлорид натрію.

Крім цього, він має декілька значущих переваг порівняно з рідким хлором:

- він безпечний в період праці;
- протягом тривалого зберігання не виділяє газоподібного хлору;
- містить невеликий відсоток скупчення активного хлору (тільки 15%);
- в його складі міститься луг;
- менш небезпечний;
- його перевезення можливе будь-яким типом автотранспорту.

Купити гіпохлорит натрію і сульфат алюмінію можна на сайті компанії ПП «Система Оптимум». Оформити замовлення або дізнатися більш детальну інформацію про умови доставки та оплати продукції можна за вказаними контактними номерами.