Послуги з перевезення вантажів - дуже відповідальна справа. А якщо вантажем є квіти, то завдання стає ще і складним, адже це найчутливіший товар, який вимагає до себе особливого підходу. При виборі перевізника ви повинні переконатися в тому, що він знає свою справу і володіє всіма необхідними знаннями та навичками. Тому ми хочемо ознайомити вас з деякими правилами транспортування квітів, які допоможуть вам проконтролювати цей процес і тим самим уникнути ризику втрати товарного вигляду продукції.

Класифікація перевезень і загальні вимоги
Залежно від того, які саме квіти ви перевозите, змінюються вимоги до умов перевезення. Розрізняють такі групи рослин, що перевозяться:
- цибулини і насіння;
- горшкові рослини (посаджені в грунт);
- свіжі квіти.

Почнемо з загальних для всіх рослин правил транспортування. Перша і головна вимога - оперативність. Під час доставки такого товару з одного місця в інше не можна робити тривалі зупинки, адже рослини навіть при дотриманні всіх необхідних умов отримують певний стрес. Проте занадто швидка їзда теж може завдати шкоди настільки примхливому вантажу, тому водій повинен чітко знати, яку відстань він повинен подолати і скільки часу йому для цього потрібно.

Перед завантаженням в рефрижератор регулюється температурний режим e кузові. Взимку такі машини опалюються, а влітку охолоджуються, тому процедура не вимагає занадто багато часу або зусиль.

Рослини повинні бути упаковані в щільно закриті картонні ящики, на які наносять маркування з усією інформацією про товар. Ще один важливий нюанс: якщо транспортують квітучі рослини, бутон кожної квітки потрібно перев'язати резинкою або тонкою ниткою. Це допоможе уникнути відламування головок квіток.

Цибулини і насіння
На перший погляд може здатися, що цей товар не вимагає спеціальних умов, але насправді він сильно залежить від мікроклімату навколишнього середовища. Перед відправкою цибулин і насіння варто перевірити рівень вологості повітря, температурний баланс (від +4 до +10 градусів) і переконатися в справності системи вентиляції. Такий товар також потрібно упакувати і захистити плівкою.

Кімнатні рослини
Температура при перевезенні посаджених в грунт рослин повинна бути в межах від 0 до +2 градусів. Щоб грунт не розсипався, горщики потрібно розставити максимально щільно, скориставшись спеціальними лотками. Категорично заборонено перевозити такий вантаж з іншим, що має будь-які запахи. Перед початком поїздки не рекомендується поливати вазони.

Свіжі квіти
Чим швидше пройде доставка цього виду товару, тим краще. Свіжі квіти потребують температуру від +1 до +8 градусів. Як ми вже говорили раніше, бутони мають бути закріплені ниткою або резинкою. Важливо, щоб повітря циркулювало між усіма рядами квітів і не була порушена теплоізоляція.

Компанія «Воля Логістик» проводить вантажоперевезення рефрижератором квітів, продуктів харчування та медикаментів швидко і акуратно. Ми працюємо по всій території України, вже більше 15 років демонструючи професіоналізм і повну віддачу своїй справі. Із питань співпраці звертайтеся до наших менеджерів. Ми чекаємо ваших дзвінків!