ТМ "Родина" - це сучасне потужне підприємство європейських стандартів. Зараз ми випускаємо понад 200 найменувань продукції, яка заслужено користується великим попитом у споживачів.

У нашому асортименті бакалія: майонези, гірчиця, оцет, маргарин. Жоден стіл гостинної господині не обходиться без цих продуктів. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту продукції, для покращення якої модернізуємо технології підприємства.

Однією з головних продукцій заводу є низькокалорійний маргарин, якість якого і корисні властивості оцінені покупцями. Уже давно лікарі кажуть, що маргарин високої якості не є шкідливим, а навпаки - союзник здоров'я і корисний як дорослим, так і дітям.

Маргарин ТМ "Родина" містить в своєму складі натуральні рослинні масла. Рекомендований до споживання людям, які схильні до повноти, а також страждають від серцево-судинних захворювань. Наш маргарин сприяє інтенсивному обміну речовин.

На сайті нашої компанії ви зможете знайти широкий і різноманітний асортимент продукції ТМ "Родина". Тут кожна господиня знайде саме той маргарин, який їй так потрібен до столу.

М'які маргарини ТМ "Родина" виготовляються і упаковується на сучасному обладнанні. Вміст в цьому продукті жирів рослинного і тваринного походження не більше 30%, тому наші низькокалорійні маргарини дуже корисні. Вони також ідеально підходять для смачних випічок і недорогих борошняних кондитерських виробів.

Застосовується в технологіях виробництва низькожирних кондитерських виробів. Низький вміст жиру робить цей продукт ідеальним для людей, що піклуються про своє здоров'я. Підходить для системи громадського харчування.

Якщо ви хочете купити маргарин оптом чи вроздріб, то звертайтеся в компанію "Родина". У нас можна оформити замовлення онлайн (додайте обраний товар в корзину) або зв'яжіться з нами за вказаними контактними номерами телефону.

Компанія працює по всій території України, Грузії, РФ, США. Пропонуємо можливість відстрочки платежу.