Фронтальні навантажувачі є багатозадачною технікою, яка призначена для різного виду будівельних робіт, а також для захоплення, вантаження будматеріалів і виконання різних робіт по землекопанню. На невелику відстань таким обладнанням можна перевозити деякі вантажі або ж буксирувати.

Навантажувач фронтальний може бути зі звичайним або ж зі знімним ковшем. Перевага другого в тому, що він є більш функціональним, адже замість ковша можна встановити інші пристосування, за допомогою яких можна виконувати різні види робіт. Але переважно фронтальні навантажувачі використовуються для завантаження продукції або відходів на самоскиди, прибирання сміття та надлишків від будматеріалів. Варто зазначити, що таке обладнання як екскаватор поступається фронтальному навантажувачу за кількістю вантажу, що може переноситись за раз.

Існують різні моделі фронтальних навантажувачів. Більшість з них мають колеса, а не гусениці, хоча й існують моделі з ними. Такі навантажувачі ефективні тоді, коли є ризик проколу колеса різними предметами або осколками, також в тому випадку, якщо грунт занадто нестійкий і колеса можуть застрягнути у ньому. Таку техніку можна використовувати і взимку як машину для прибирання снігу. У такому випадку краще підійде навантажувач зі знімним ковшем, якщо завали снігу занадто великі.

При виборі навантажувача варто звернути увагу не тільки на вантажопідйомність обладнання, але і на ряд інших особливостей. Наприклад, чи є в приміщенні, де буде працювати машина, місця з обмеженням по висоті і ширині, адже навантажувач - досить велике і не дуже поворотке обладнання. Якщо це зовнішні роботи, важливо враховувати наскільки якісне і міцне покриття на дорозі, по якій проходить робочий маршрут, чи включає він будь-які підйоми або круті спуски, вибоїсті ділянки дороги.

Якщо ж ви вибираєте навантажувач безпосередньо для транспортування будь-якого вантажу, треба розраховувати його об'ємність і вагу, на яку висоту потрібно піднімати вантаж. Краще вибирати навантажувач з автоматичною системою управління, це збільшить продуктивність обладнання в разі потреби виконання однотипних операцій.

ТОВ «Пактрейд» реалізовує фронтальні навантажувачі провідних європейських виробників. Доставка по всій Україні, можлива відстрочка платежів.

Переглянути все, що цікавить вас, можна на сайті компанії в каталозі товарів.