Етикетки настільки широко використовуються в багатьох сферах повсякденного життя, що часом ніхто не звертає на них увагу. Але, незважаючи на це, практично перед кожним виробником постає питання про принтер етикеток, купити який варто ще на спочатку роботи.

Принтери для друку етикеток мають досить вагому сукупність параметрів, на які необхідно звернути увагу при виборі.

У першу чергу необхідно визначитися, в яких масштабах будуть потрібні етикетки, яка буде їхня максимальна кількість в місяць. Далі вибирають принтер для друку етикеток за розміром. Маленький настільний принтер пристосований до обсягу до 5000 штук в місяць, середнього рівня - до 10000, а якщо і цього мало, то варто подумати про потужний промисловий принтер. Він здатний витримувати більше пікове навантаження і може зробити набагато більшу кількість етикеток в день ніж "середнячки", тому що розрахований на безперервну швидкісну роботу. Але досить рідко виникає потреба в такому великому навантаженні, здебільшого тільки при раптовому надходженні великої кількості товару, який потребує нових або заміни старих етикеток.

Залежно від величини товару, що обробляється, визначається і оптимальний розмір етикеток, а відповідно і принтера, який буде їх друкувати. Для традиційних, прямокутної форми етикеток це можна зробити, розглянувши стандартизовану розмірну лінійку: до 58, 104, 160 і 210 мм. Таким же чином підбирається і розмір рулонів для друку. Самі рулони можуть являти собою компактно скрученні, довгі смуги найрізноманітніших матеріалів: папір, картон, плівка, текстильні стрічки, тканина та ін.

Далі необхідно визначитися з розмірами символів на етикетках. Звичайно, не потрібно друкувати занадто великими буквами на крихітних клаптиках паперу і навпаки - величезна кількість тексту дрібним шрифтом на великий етикетці буде створювати неприємне враження. Для друку дрібним шрифтом вибирають принтери з великим розширенням, тобто великою кількістю точок на дюйм. Стандартом вважається 203 точки, такий принтер вже дозволяє друкувати чіткі штрих-коди.

Промислові принтери найкраще вибирати зі спеціальним ножем для відрізання готових етикеток і контейнером для їх збору. Залежно від оснащення, з яким співпрацює принтер, вибирають між моделями з різними інтерфейсами підключення: USB, RS232, Ethernet або Wi-fi. За необхідності друку з великою кількістю графічних об'єктів, з використанням багатьох макетів варто купити принтер для друку етикеток з великим об'ємом вбудованої пам'яті.

Великий вибір обладнання, купити яке можна онлайн, надано на сайті компанії "ПП АЛЬТАІР". Звертайтеся!