Найціннішим місцем для кожної людини є її дім. Тому існує значна потреба в тому, щоб подбати про його безпеку, і мудрий господар приймає рішення купити броньовані двері. Проте постає вибір, в якій компанії їх замовити? Виробники дверей в Україні пропонують різні види. Хтось обирає якісніші, але вони, зазвичай, дорожчі. Або ж економлять на витратах, при цьому програючи у якості. Оптимальні ціни на двері із якісним співвідношенням пропонує компанія "Броньовик". Розглянемо певні їхні особливості.

Виготовлення дверей має свої особливості, залежно від обраного класу. Усі вони мають два замки: верхній та нижній, який є основним, а верхній - додатковим. Кулькові завіси зроблені настільки майстерно, що не стануть дратувати слух своїм скрипом навіть після багатьох років користування, причому двері "Економ" класу мають 2 завіси, а "Преміум" - 3. Фарбується готова продукція полімерними фарбами. Вони мають неабияку стійкість до сколів та подряпин завдяки утворенню стійких ланцюгових зв'язків на молекулярному рівні. Важливим показником є і утеплення дверей базальтовою мінеральною ватою, що дозволяє максимально зберігати вдома тепле повітря протягом довгих суворих зим, коли температура опускається до рекордних мінімумів. Для цього ж слугують і 2 контури ущільнення. Вони також створюють хорошу звукоізоляцію та захист від небажаних неприємних сторонніх запахів, які могли б проникнути крізь крихітні шпаринки.

Металевий лист товщиною 0,8 мм стійкий до ударів та застосування сили, і тому при випадковому ударі великими важкими предметами (наприклад, при транспортуванні меблів або побутової техніки) вм'ятини виникають вкрай рідко. Цей параметр вирізняє нашу продукцію від дешевих китайських дверей, які дуже легко пошкодити! Для того щоб зловмисник не зміг проникнути у житло, зрізуючи петлі, двері кріпляться із застосуванням системи антизрізу - конусоподібної форми стальними штирями, які при закриванні полотна входять у раму. Це дуже корисне пристосування для районів з високим рівнем злочинності, яка зростає повсюдно з плином часу. Необхідно відмітити, що попри такі суттєві захисні та ізоляційні можливості, двері не мають настільки великої ваги, щоб їх важко було відкривати. Ручка на розетах з часом не розхитується та не заїдає при обережному використанні. Для гарного вигляду входу в помешкання виконана художня лиштва з візерунками розміром 7 см.

Звертаємо увагу, що двері броньовані фірми "Броньовик" стало можливим вибрати та замовити на порталі "Укрбізнес". За ними вся сім'я зможе почувати себе комфортно та в безпеці за будь-яких обставин, частково спростовуючи твердження, що "почуття безпеки неможливо купити за гроші".