Дитинство - це чудова пора, коли дитина проводить багато часу за іграшками. Батьки розуміють, що варто забезпечити своєму малюкові повноцінний розвиток. Тому варто купувати йому не тільки звичайні іграшки типу ляльок або машинок, а й деякі розвиваючі. Зараз в наш час їх досить багато, але особливе місце займають пазли для дітей. Чим вони корисні, спробуємо розібратися.

По-перше, що таке пазли? Це розділені на однакові за розміром шматочки картинки, які потрібно зібрати. Таких елементів може бути різна кількість. Чим більше їх, тим складніша картинка. Звичайно, для найменших краще брати великі пазли з 2-4 елементами.

Коли дитина починає збирати картинку, перша позитивна якість, яка розвивається, - це посидючість. Вона необхідна в першу чергу непосидам. Адже прийде шкільний час, а там потрібно буде сидіти на уроках і слухати, що говорить вчитель.

Друга якість - розвиток координації рухів. Адже потрібно правильно взяти шматочок, утримувати його в руках, знайти його справжнє місце розташування і вставити. Таким чином забезпечується точність рухів, а потім їхня осмисленість. Пізніше це стане в нагоді під час занять з письма - дитині легше буде навчитися вимальовувати літери.

Третя якість - розвиток логічного мислення. Під час процесу дитина повинна враховувати кілька факторів: форму елементів, картинку загалом, послідовність складання та остаточний результат. Це перші кроки на шляху вирішення завдань в майбутньому, адже виробляється стратегія.

Четверта якість - розвиток уяви і пам'яті. Дитина в розумі малює собі картинку під час процесу складання.

П'ята якість - розвиток уваги. Зосередженість на процесі складання картинки дозволяє не відволікатися на непотрібні речі.

Елементи пазлів повинні добре зістикуватися, а малюнок бути великим і яскравим. Згодом дитині можна ускладнювати завдання. Їй можна дати зібрати картинку, що складається з 24 елементів. Потім ще більшу. Загалом, це відмінний спосіб не тільки допомогти дитині у розвитку, але і посадити її за цікаве заняття, не турбуючись про її місцезнаходження.

Якщо ви хочете купити дитячі пазли, пропонуємо звернутися в компанію «KinderMir». У нас ви можете знайти різноманітні види пазлів для дітей різного віку. Також можна вибрати відповідні види окремо для хлопчиків і дівчаток. Серед пропонованого асортименту у нас є м'які, картонні, у вигляді книжечки і навіть 3D-пазли, що світяться! Подбайте про дозвілля та розвиток вашої дитини разом з нашими пазлами.