Усім відомо, що візитка - це спосіб познайомитися з клієнтом і залишити інформацію про себе і/або про свою компанію. Перш ніж створювати візитку, необхідно подумати, як ви її будете використовувати. Перший тип візиток - дешеві: якщо плануєте роздавати їх біля метро тисячними тиражами або в таксі своїм клієнтам. Другий тип - дорогі: якщо це робочий інструмент бізнесмена (роздавати клієнтам). Ці візитки, як правило, друкуються на щільному дизайнерському картоні (достатньо і 100 штук). І, нарешті, третій тип - це великі пафосні візитки, їх ще називають елітними. Вони потрібні, якщо ви збираєтеся на саміт лідерів країн, наприклад. Загалом, від мети подальшого використання візиток залежить спосіб їхнього створення: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний друк.

Тонкощі дизайну

Усі хочуть, щоб візитка вигідно вирізнялася на тлі конкурентів в одній візитниці. Що для цього можна зробити? По-перше, змінити орієнтацію: зробити не горизонтальну, а вертикальну. По-друге, відійти від загальноприйнятих в Україні стандартів пропорції 50*90 мм, а замовити візитки розміром 85*55 мм (європейський стандарт). По-третє, приділити уваги кутам, їх краще зробити м'яко закругленими (таку візитку приємно тримати в руках).

Заповненість сторін візитки

Яка ж візитка краща: двостороння або одностороння? Якщо вам достатньо однієї сторони, щоб розмістити всю інформацію, яку ви хочете донести до клієнта, то можна замовити і економ-варіант візитки (одностороння), тим більше, якщо ви знаєте напевно, що вона буде лежати у візитниці. Можна сказати, що одностороння візитка - це пристойний продукт за цілком соціально зрозумілі гроші, тобто недорого. Тоді виникає логічне запитання, а навіщо тоді потрібні двосторонні візитки? Вважається, що двостороння візитка підвищує значущість тієї людини, для якої вона призначена. Вона дорожча, несе більше інформації.

Що можна розміщувати на другій стороні? Дизайн візиток не повинен бути перевантажений - це може бути великий логотип, який на основній стороні змушений конкурувати з основною інформацією (назва компанії, ім'я, посада, контакти), тому має шанси залишитися непоміченим. Ще другу сторону можна використовувати для двомовної візитки (наприклад, одна сторона - українською мовою, а друга - англійською). Це зручно, щоб не носити два комплекти візиток (якщо у вас є іноземні партнери).

Основна інформація, яка повинна бути на візитці

Ваше ім'я (як ви хочете, щоб до вас зверталися), ваша посада, телефони (максимум два), e-mail і адреса сайту - цього цілком достатньо, щоб презентувати себе або свою компанію. Рекламу, слоган, карту проїзду ви також можете розмістити на зворотному боці візитки. Основна сторона повинна бути з мінімумом інформації, достатньо лаконічна, а шрифт - чіткий.

Якщо ви не хочете витрачати час на розробку дизайну візитки, не хочете довго експериментувати і ризикувати, запрошуємо вас в рекламне агентство "Євгенія плюс", де вам з радістю запропонують усілякі види паперу, дизайнерський картон найрізноманітнішої текстури та фактури, пластик, дерево або ж метал. У нас величезний вибір способів друку: від цифрового та офсетного для класичних варіантів візиток до фольгування, тиснення, шовкотрафарету і вибіркового УФ-лаку для тих, хто бажає виділитися.

Ми впевнені, що фантазія і майстерність наших дизайнерів невичерпні. Вони точно знають, як зробити візитку, за допомогою якої можна справити враження і вбити наповал! Чим не чарівна паличка?