Поряд з пошиттям одягу, важливе місце в текстильній промисловості припадає і на виготовлення бірок для одягу. Ця стаття розглядає їхні основні види.

Найбільш широке застосування знайшли розмірники. Їх можна знайти на верхньому одязі, джинсах, штанах. Зазвичай їм властиві стандартні розміри і білий або чорний колір, на якому вказуються літерні визначники типу "M", "L" та інші. Для верхнього одягу, типу курток і пальто, розмірні показники наносять на щільну товсту тканину.

Індивідуальні тканинні, жакардові етикетки. Виконання напису нитками робить їх дуже довговічними.

Особливе місце займають шеврони. Їхня специфіка в тому, що вони навмисно розміщуються на видному місці і призначені для надання інформації про місце роботи або навчання людини і найчастіше підбір кольорів для них є не випадковим, а підлягає певній систематизації.

Етикетки на самоклеючій основі хоча і прості в кріпленні, однак не є довговічними. Самоклейки призначені для розміщення інформації, пропонованої до ознайомлення власне в момент покупки.

Лейбли - тип етикеток, які здебільшого знаходяться у відстовбурченому вигляді і мають яскраву колірну гаму, яка привертає увагу і спрямована на закріплення в пам'яті образів логотипу бренду-виробника. Такі бірки використовуються відомими українськими та зарубіжними компаніями.

Етикетки по догляду за одягом найчастіше роблять вшивними, адже вони добре закріплені і тому довго служать. Важливою їх якістю є якість друку етикеток, який дає можливість споживачеві легко зрозуміти особливості прання і прасування конкретної речі.

Підвісні етикетки найчастіше роблять з якісного щільного картону. Вони служать тільки в перші терміни після покупки продукту і несуть здебільшого інформацію про його склад у відсотковому відношенні. Також там може зазначатися штрих-код і країна-виробник. У деяких випадках так позначають знижки на товар, адже такі ярлички добре звертають на себе увагу. Кріпляться підвісні бірки нитками, простягнутими через отвір зверху або спеціальними пластиковими тримачами. Типовим їх використанням є розміщення на парах шкарпеток або панчіх.

Дуже довго зберігається інформація на бірках, зображення на які нанесено під впливом високих температур. Це так звані термотрансферні етикетки. Купити цей та інші вищезгадані види ярликів на одяг можна як у великих, так і в малих масштабах за допомогою онлайн-замовлення на сайті компанії "Альтаїр". Їхнє кріплення рекомендується виконувати в традиційних місцях для поліпшення орієнтації потенційного покупця в товарі.