Займаючись виготовленням тих чи інших виробів, для яких потрібні металеві конструкції різного роду, ви повинні знати, що таке різання металів і який його підвид потрібен конкретно для вашого бізнесу. Існують три основні групи способів різання: термічна, механічна і високоточна. Кожна з них включає в себе кілька видів відповідних верстатів та технологій. Термічним способом різання вважається використання апаратів, робота яких базується на температурному впливі. Для механічного способу використовують ножиці і ножі по металу. А ось високоточне різання відрізняється більш-менш оригінальним підходом до справи, про який ми вам і розповімо. Найінноваційнішим способом вважається гідроабразивна різка, ціна якої вища, але і ефективність, а також універсальність повністю виправдовують немаленьку вартість.

Спочатку розберемося з принципом роботи гідроабразивного верстату. Через вузьке сопло в змішувальну камеру подається струмінь стислої води, там вона змішується з абразивом (гранатовим піском), після чого проходить крізь ще одне сопло. Різка відбувається завдяки тиску 4000 атмосфер і швидкості подачі струменя, яка в кілька разів перевищує швидкість звуку, тобто приблизно 1000 м/с (нагадаємо, що швидкість звуку становить 340.29 м/с).

Гідроабразивна різка має безліч переваг. Головною з них вважається її універсальність. За допомогою такого різання можна розрізати практично всі метали. Їхня твердість не має значення для верстата. Крім цього, сумішшю води і абразиву можна розрізати метали товщиною більше 400 мм. Після цієї процедури краї не потрібно обробляти додатково, адже ніяких щербин не залишається. Завдяки відсутності температурного впливу краї не деформуються і залишаються абсолютно гладкими, крім цього, виключена можливість вибухів і загорянь верстата. Також гідроабразивне різання абсолютно безпечне для працівників, адже не передбачає викидів шкідливих для здоров'я токсинів і газів.

Серед недоліків цього способу не дуже висока швидкість розрізання тонколистової сталі й корозія металів. Якщо ви вирішили купити верстат гідроабразивного різання, то повинні знати, що не так вже й легко діставати всі необхідні комплектуючі та витратний матеріал. Абразив має досить високу ціну. Але якщо підрахувати всі плюси такої різки, то легко прийти до висновку, що всі витрати і зусилля можуть досить швидко окупитися. Гідроабразивний метод високотехнологічний і результатом його застосування є високий рівень якості виробів.

Компанія "MGM-Україна" займається продажем верстатів для гідроабразивного різання, апаратів для виготовлення вікон ПВХ і багато чого іншого. Крім нового, сучасного обладнання у нас ви можете знайти і б/в апарати у хорошому стані. Ми гарантуємо високу якість наших товарів і оптимальні ціни. Працюємо на території України, країн СНД, Європи та Америки.

Проконсультуватися з нами можна, звернувшись за вказаними на сайті контактними номерами. Наші менеджери ознайомлять вас з усіма деталями оплати, доставки та співпраці загалом.