Гравірування на склі – альтернатива «стандартним» подарункам

Освідчення в коханні на записках? Привітання зі святом, як завжди, у кольоровій листівці. А молодятам на річницю весілля – щось символічне?
Стоп! Ви певно забули про оригінальність, якщо досі даруєте, вітаєте і освідчуєтесь у вищезгаданих форматах.

Борони Боже, щоб ви подумали, що я з антипатією відношусь до подібних проявів уваги. Зовсім ні. Але, всьому є межа, погодьтесь. І у плані подарунків межа між цікавою, корисною річчю і подарунком – так «для галочки»– дуже тонка. Врешті-решт, подарунок має бути подарунком, але доповненням колекції одноманітних prezentів.

Тому, на майбутнє, моя вам порада – шукайте альтернативу… Хоча, що там її шукати ?! Вона ось тут!

Тепер познайомимось ближче. Як ви мабуть уже встигли зрозуміти, мова сьогодні йтиме про гравірування на склі.

Гравірування на склі – це художня обробка скла, за допомогою якої на поверхні створюються орнаменти, вітальні написи чи логотипи. Гравірування на склі виконується вручну або за допомогою лазеру.

Гравірування в 3D

Суть лазерного гравірування на склі полягає в тому, що лазер випалює на поверхні скла мікрочастинки. В результаті чого виходить матовий малюнок. Лазерне гравірування скла підходить для виробів різних форм та розмірів.

Виявляється 3D - це не обов'язково формат фільму. Останнім часом набуває популярності різновид лазерного гравірування на склі - 3D-гравірування. За допомогою цієї технології гравірування на склі, об'ємне зображення чи напис можна розмістити всередині скла. Виглядає просто неперевершенно.

Гравірування на склі руками майстра

Подарунок із гравіруванням - ідеальний спосіб для підкреслення його особливого змісту.

І якщо ви хочете зробити презент справді неповторним, тоді для цієї великої "місії", як ніколи краще підійде подарунок з ручним гравіруванням.

Ручне гравірування на склі здійснюється на будь-яких поверхнях: металі, пластмасі... Але особливого шарму ручне гравірування придає виробам зі скла.

Як бачите, скляні вироби із гравіруванням - подарунок дійсно універсальний. Пляшка шампанського, оздоблена оригінальним пам'ятним гравіруванням, стане гарним сюрпризом для друзів, колег, партнерів, чи коханої людини. Також це прекрасний варіант на річницю весілля тощо. Якщо ви полюбляєте щоразу дивувати близьких оригінальністю своїх подарунків, скляні вироби з гравіруванням - ідеальний для цього варіант. Повірте, саме ваш подарунок стане найкращим. 

Даруйте та дивуйте своїх близьких та знайомих, адже від приємного сюрпризу ще ніхто не відмовлявся!

Гравірування на склі!

Послуги гравірування на склі в Києві