Сон - запорука здоров'я! Цю істину знає кожен з нас. Але для того, щоб сон ваше здоров'я лише покращував, варто знати про його основні правила.

Сон дозволяє організму розслабитись, повноцінно відпочити і відновити сили після важкого дня. Щоб відчувати себе бадьоро, необхідно приділяти сну достатньо уваги. Аби ви могли самостійно зробии свій сон здоровим, ми підготували декілька його правил.

1. Час сну. Оптимальна тривалість сну індивідуальна для кожної людини, але все ж звичайна норма - 8 годин, хоча частіше людина спить по 7-7,5 годин.

2. Комфортні умови для сну. Перш за все, пам'ятайте, що температура у кімнаті, де ви спите, має бути приблизно 18°С, уникайте товстих ковдр та подушок, все, що торкається вашого тіла має «дихати», тобто пропускати повітря. Також у кімнаті має бути темно, щоб організм міг виробляти гормон мелатонін, який діє як натуральне снодійне. Його кількість в організмі збільшується у 5-10 разів уночі.

3. Харчування перед сном. За 3-4 години до сну не варто їсти важку, насичену білком їжу та пити тонізуючі напої (чай, каву, алкоголь, газовані напої). Краще з'їжте банан, ложку меду або випийте склянку теплого молока. Після цього вам буде набагато легше заснути, адже ці продукти мають заспокійливі та снодійні властивості.

4. Ліжко, матрац та подушка. Щоб ваш сон був здоровим та спокійним, спіть на твердій і рівній поверхні, оскільки на м'якій поверхні тіло прогинається, а це порушує кровообіг та може спричинити защемлення нервів.

Матрац – це один з найважливіших атрибутів комфортного сну. Краще за все обирати ортопедичний матрац, він допоможе вам позбавитись болю в спині та просто розслабитись після важкого дня. Крім того, матрац має захищати вас від алергії і бути екологічно безпечним. Прикладом комфортного матрацу є продукція фірми Dormeo.

Матраци Dormeo неймовірно зручні і відповідають вимогам сучасної людини. Основа матраца виготовлена з високоякісних матеріалів, які повністю адаптуються до вашого тіла, завдяки чому ви не відчуваєте жодного дискомфорту уві сні. Матрац підтримує тіло в правильному положенні, тим самим рятуючи від болю в спині, шиї і м'язах.

Окрім того, матраци Dormeo захищають здоров'я людини від пилових кліщів, бактерій і грибків, тому що матрац проходить обробку SANITIZED®. Це всесвітньо відоме просочення для захисту тканини від пилових кліщів, бактерій і грибків. Тому матраци Dormeo особливо рекомендовані для астматиків і тих, хто страждає від різних алергічних реакцій. Також у більшості матраців Dormeo є додатковий прошарок з гіпоалергенного силікону, що підсилює захист від пилових кліщів, бактерій і грибків.

Говорити про переваги матраців Dormeo можна чимало. Але для того, щоб відчути позитивний вплив матраців на ваш сон, варто їх перевірити на собі. Лише в цьому випадку ви щоночі зможете чудово відпочивати та набиратись сил на наступний день.

Не забувайте, що сон покращує якість вашого життя, а головне - здоров`я та працьовитість. Тому досить спати на незручних ліжка та матрацах. Ви заслуговуєте на повноцінний відпочинок. Звертайтесь в інтернет-магазин Top Shop та купуйте матрац Dormeo. До того ж, ви гарантовано отримаєте подарунок - подушку.

Матрац Dormeo - здоровий відпочинок саме для вас!