У нас ви знайдете великий асортимент якісного насіння різних культур: силосна та зернова кукурудза, насіння олійного та кондитерського соняшнику, олійного ріпаку, насіння цукрового та кормового буряку. Також ви можете купити у нас засоби захисту рослин і отримати консультацію щодо технології вирощування культур та технології застосування засобів захисту рослин. Вирощений в Україні та оброблений оригінальними препаратами на сучасному обладнанні заводу «FullSeeds» - наш посівний матеріал має найвищі відзнаки якості та показники врожайності.

Наше підприємство є базовим дослідницько-випробувальним центром Всеукраїнського наукового інституту селекції ВНІС, представником ВНІС в Київській, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Команда наших селекціонерів - це автори та співавтори частини представлених сортів та гібридів ВНІС, а також автори декількох гібридів, сумісно створених з фахівцями аргентинської фірми "Palenta Tehnology".

Ми співпрацюємо з виробником насіння французької селекції - ПП "Агроспецпроект", виробником власних гібридів кукурудзи ТОВ НВКФ "Селекта", виробником гібридів соняшника та кукурудзи румунської та молдовської селекції ТОВ "Агро-Ритм", виробником соняшника та кукурудзи сербської селекції ТОВ "ЮгАгролідер", виробниками насіння соняшника вітчизняної селекції ТОВ "Насіннєва база", ПП "Агронадія", Миколаївським інститутом селекції, Інститутом землеробства УААН.