Слава і популярність приваблює багатьох людей. Їх втіленням вважають голлівудський стиль. Чи можна зануритися в такі бажані відчуття хоч ненадовго? Так, можна. Для цього може бути організована вечірка в стилі Голлівуд.

Найбільш цікавим варіантом її втілення вважається відтворення церемонії нагородження за кращі кінофільми. Тому потрібна прикраса залу в стилі Оскар.

Починати декорування необхідно з червоної доріжки. Вона створюється шляхом вистилання довгого червоного килима з флізеліну. Тоді коли гості ступають на доріжку, їх можна фотографувати. Доречно забезпечити для них і кореспондента, який взяв би невелике інтерв'ю про роль, гонорар за фільм і тому подібне. Для настінної декорації можна застосувати банер із зображенням червоної доріжки, декоративного обмежуючого парканчика із ланцюжків і папараці. Також є і більш універсальний настінний декор у вигляді золотистої і срібної гірлянди-кінострічки. Можуть використовуватися і паперові елементи - зірочки. Ще декором можуть служити банери, на яких можна викладати написи (Hollywood та ін.) буквами. Стиль Оскар допоможе гостям відчути себе справжніми кінозірками, які прийшли отримати свою заслужену нагороду за добре виконану роль у фільмі.

Ще перед доріжкою можна оформити вхід в приміщення, повісивши дверну декорацію у вигляді вертикальних гірлянд із золотистих і сріблястих зірочок. На стелі в приміщенні можна розвісити спіралі-зірочки та інші елементи декору з фольги. Якщо розмістити їх на достатній висоті, вони не будуть створювати дискомфорту, а навпаки будуть радувати око присутніх. В якості невеликих подаруночків або просто приємностей під час свята можуть послужити кульки з зображенням зірок, наповнені гелієм або повітрям.

Цікавим і доречним доповненням є декоративні обмежуючі стрічки "No Papparazzi", "VIP Entrance", "Celebrity Zone". Для фотографій на вечірці можна оформити куточок з повнорозмірними фігурами акторів, наприклад, Моніки Белуччі. В якості призу після ігор і конкурсів використовують жартівливу фігурку Оскара-відьмочки.

Після того, як оформлення залу в стилі Оскар зроблено, можна подбати про забезпечення належної кількості гостей вечірки. Звичайно, це виконується за допомогою спеціальних оригінальних голлівудських запрошень. Якщо вечірка присвячена виходу якогось фільму, його необхідно обов'язково згадати в тексті. Бажано запропонувати гостям підготувати костюми акторів.

Весь інвентар для веселощів можна вибрати на порталі «Укрбізнес» в компанії «Все для свята». Завдяки ретельно спланованому сценарію і оформленню Ваша вечірка в стилі Голлівуд буде оригінальною і запам'ятається на довгий час.