Однією з поширених тем для відпочинку з друзями є гавайська вечірка. Це не дивно, адже Гаваї - одне з найцікавіших місць планети. Як відтворити їхню святкову атмосферу?

Звичайно, знадобляться атрибути для гавайської вечірки. Оскільки Гаваї - тропічна країна, де росте багато квітів, то така вечірка повинна бути максимально квітковою. Перш за все необхідно розвісити квіти в якості настінного декору. Для цього можна використовувати набори банерів з двостороннього картону із зображенням красивих, яскравих кольорів гібіскуса. Кріпляться такі елементи дуже легко за допомогою канцелярських кнопок або скотча. Так само буде корисною і фотобутафорія, яка зробить фото з вечірки веселими і дотепними.

Підібрати важливо і костюм для гавайської вечірки. Тут також обов'язковим є присутність квітів. Найбільш відмінною особливістю жителів Гаваїв є вінки, які одягають гостям на шию. Замість того, щоб робити їх самостійно, розсипаючи пелюстки натуральних квітів або витрачаючи величезну кількість кольорового паперу, їх також можна замовити. Такі шийні вінки називаються леями. Роблять їх з міцної та приємної на дотик тканини, яка шарудить. Закріплені вони на зручній еластичній резинці, що не врізається в шкіру і не дратує її. За структурою ці квіти бувають зроблені з окремих пелюсток або з цілісних окремих одинарних або подвійних квітів, нанизаних на мотузку. Крім нашийних вінків є і більш звичні вінки на голову. Вони добре тягнуться і підходять для будь-якого розміру голови. Квіти бувають звичайними одноколірними або мають градієнтне біло-кольорове забарвлення. Так само цілі вінки можуть складатися з квіточок одного кольору або ж мати хороший райдужний набір. Крім вінків, з квіткових атрибутів можуть використовуватися і оригінальні браслети. Також з інших аксесуарів можна купити гавайські намиста, що представляють собою чудовий яскравий набір намистин різних кольорів. Доцільне і використання барвистих боа з натурального пір'я.

Також є і специфічний гавайський одяг, який можна використовувати. До нього відноситься спідниця хула, яка може прикрашатися квітами. Довжина спідниці може бути різною, існують і дитячі варіанти. Зручним є використання таких спідниць для танцю. Більш універсальними варіантами є парео й пляжні сарафани з легкої тонкої тканини.

Найбільш практичними є факели різних моделей, які дійсно можна заправляти і вони можуть світитися. Існують і інші аксесуари для гавайської вечірки: підвісні пальми, декорації на стіну, гібіскус гірлянди тощо. Усі вони допоможуть зробити таку тематичну вечірку веселою і незабутньою.