Тематичні вечірки є нестандартним способом проведення святкового часу, де можна побути в ролі деякого героя або просто відповідати заданому образу. Одним з популярних варіантів є гангстерська вечірка.

Перш за все, чому гангстерський стиль такий привабливий? Напевно через те, що через нього підтверджується прислів'я: "Заборонений плід солодкий". Хоча бути злочинцем-гангстером зовсім невесело, багато хто захоплюється упевненістю в собі цих бандитів, їхньою кмітливістю і винахідливістю та зовсім не проти приміряти на себе цей образ в іграх, не пов'язаних з реальністю. Отже, яким має бути одяг для гангстерської вечірки?

Ключовою особою є бандит-гангстер, тому необхідно отримати костюм гангстера. Він повинен бути акуратним, стильним, але не занадто строкатим одночасно. Часто його атрибутом є підтяжки. Вони бувають з тканини одного кольору з блискітками або з малюнками значків долара, пістолетів тощо. Ще одним доповненням до костюму буде капелюх з блискучими паєтками золотистого, синього, червоного та інших кольорів. Оскільки гангстери є багатими, то доречною буде дрібниця у вигляді біжутерного кільця. Також для оформлення різних фокусів і жартів можна приготувати рукавички фокусника білого або чорного кольорів.

На противагу гангстерам не варто забувати про правоохоронців. Для поліцейських можна використовувати спеціальний набір із позначкою шерифа і пістолетом. Існують навіть іграшкові пластмасові копії поліцейських кийків, які зроблені дуже натуралістично.

Для створення образу джентльмена підбирають краватку-метелик. Така краватка не є популярною для ділової сфери і тому підкреслює святкову та ігрову атмосферу. Метелики розміщені на зручних регулюючих ремінцях із засувками. Ця дрібниця може перенести компанію в часи ретро через правильно складений образ джентльмена тих часів. Костюм може також доповнюватися чорними джентльменськими рукавичками.

А як же щодо жіночих образів? І для них продумана велика кількість колоритних деталей. Для створення образу ретро-діви або танцівниці є великий вибір пов'язок із пір'ям, декорованих паєтками і брошками. До них можна додавати і кольорові боа більшої або меншої пишності. З одягу для танцівниць підійдуть спідниці-пачки. Для серйозних, пристойних дам можна вибрати багато капелюшків-вуалей. Крім того, їхня пишність може підкреслюватися намистом. Непоганим є і присутність віяла з пір'я або з дерева. Дама може одягнути і довгі рукавички до ліктя.

Усі перераховані вище та інші аксесуари для гангстерської вечірки допоможуть організувати оригінальну, цікаву розвагу, занурюючи вас в атмосферу тих років.