Як знайти вібростіл? Скільки коштує вібростіл? Чи можна зробити вібростіл своїми руками?

Ці та безліч інших дилем виявляються у всіх, хто розпочинає своє виробництво: вироблення плитки для тротуару, фасаду або ж євроогорож.

Насамперед з'ясуємо, що ж це за непростий пристрій або машина - вібростіл?

Вібростіл - це механізм, розроблений для добування вібрацій конкретного коливання, частоти і їхнього перенесення на особливу заготовку з розміщеною в ній сумішшю бетону. Головне завдання вібростола - виконати, використовуючи вібрацію, викладку суміші бетону в заготовку з виштовхуванням так званої непотрібної рідини і повітряного простору. У цих умовах суміш бетону стає щільнішою (жорсткі крупинки зсуваються якомога ближче) і формується бетон зумовленої довговічності (сорти).

Використовуючи вібростіл, роблять плитку для тротуарів і фасадів, огорожі з бетону (єврозабори) різних моделей і типів, декораційний синтетичний камінь, невеликі форми архітектури, будівельні блоки для стін, скульптури і пам'ятники для садів і парків, підвіконня, кромки та ін.

Головні складові вібростола

1) Вібратор. Зазвичай складається з електричного двигуна з ексцентриками (дисбалансує елементами) на валах, закладених в корпус з металу, наприклад, ІВ-99 або 98. Це стандартна варіація, і зазвичай виробники користуються такими вібраторами у виготовленні вібростолів.

2) Станина опори - споруда з цільного металу, зварена з 50 мм куточків на 4 або 6 точках опори, передбачених для установки в підлозі.

3) Стільниця - металевий пласт, товщина якого 6-8 мм, обварений 30 мм куточками і прикріпленим в центрі валом. Служить робочою площадкою для ущільнення маси бетону.

4) Спіралі служать для компенсації поступальних вібрацій.

5) Пускова частина складається з пускача для включення / вимикання й проведення для передачі живлення.

Найважливішим значенням для виробництва товару високої якості є частота і амплітуда вібрації столу. Головна потреба - в рівномірності розподілу вібрації по всій робочій площині. Вона повинна протікати в горизонтальній площині, але ніяк не вертикальній.

Вибираючи вібростіл, потрібно приділити увагу товщині металевих елементів, з яких він зроблений. Якщо стіл важить менше 200 кг, можна зробити висновок, що виробник не в повному обсязі обізнаний в вібротехнологіях і хоче продати продукт, який свідомо не буде довго використовуватися. Причиною цього є те, що при використанні виникають деякі напруги металевих частин, які призводять до деформацій і поломок, найбільше в місцях з'єднань.

Як сконструювати вібростіл самостійно?

Для цієї ідеї є безліч порад в мережі на особливих форумах і сайтах, які пропонують різні підробки своїми руками, ми навмисне не викладаємо креслення наших столів для уникнення суперечок і дискусій і перетворення конструкторського відділу в бюро довідки.
Але чи мудро конструювати вібростіл самостійно або краще купити готовий?

На початку роботи над конструюванням рекомендуємо підрахувати ціни матеріалів, електрообладнання, оплату роботи зварника зі збору та налагодження, і тоді у вас вийде собівартість столу, приблизно рівна вартості готового. Чи потрібно так ускладнювати?

Тому, якщо ви не хочете витрачати свої сили і енергію, то ми пропонуємо вібростіл купити на сайті компанія «МК-ОМБ». Оперативно доставимо замовлення в будь-який регіон країни.