Для розвитку та розширення бізнесу потрібно прикладати зусилля та вкладати кошти і час у грамотну рекламу, аби залучити нових клієнтів. До вашої уваги пропонуємо кілька ідей для корпоративної реклами малого бізнесу.

1. Реклама у газеті чи журналі.

Основна перевага такого способу полягає в тому, що ви можете обрати медіа (електронне чи паперове), яке найбільше відповідає ринку, на який ви орієнтуєтесь. Так ви зможете охопити потрібну цільову аудиторію.

2. Візитні картки.

Звичайно, вони рекламують. Кожного разу, коли ви передаєте його потенційному клієнту, ви рекламуєте свій малий бізнес. Ви навіть можете піти далі та створити картку-магніт, яка висітиме на видному місці та нагадуватиме про ваш бізнес власнику.

3. Автомобільна реклама.

Така корпоративна реклама дуже помітна. Існує кілька варіантів: графіка на автомобілі, наклейка, реклама на номерних знаках.

4. Телевізійна реклама.

Існує можливість зробити бюджетний варіант для малого бізнесу на кабельних каналах.

5. Радіо реклама.

Це відносно недорогий вид просування.

6. Реклама на місцевому веб-сайті.

Люди проводять більше часу в Інтернеті, ніж будь-коли раніше. Охопіть велику кількість аудиторії, переконавшись, що ваш бізнес перераховано на веб-сайтах, що надають інформацію про компанію для вашої місцевості. Наприклад, багато муніципалітетів пропонують бізнес-довідники на своїх веб-сайтах. І переконайтеся, що ваш бізнес має свій власний веб-сайт.

7.  Реклама по електронній пошті.

Сьогодні кожен має власну електронну пошту, і ви можете налаштувати повідомлення для цільових груп чи для окремих клієнтів. Наскільки ефективнішою буде пропозиція, якщо ви знаєте потреби покупця! Наприклад, ті хто цікавився кухонною фурнітурою, ймовірно придбають комбайн, а хто переглядав телевізори, зацікавиться відповідною акцією.

8. Реклама на упаковках.

Якщо ви розмістите логотип свого бренду на картонних чи поліетиленових пакетах, це спрацює як вдале поширення марки. Для ресторанного бізнесу, дуже виграшним буде використання спеціальних брендованих упаковок для їжі на виніс.

9. Смаколики з брендовим знаком.

Пригостіть клієнта солодощами з логотипом компанії, повірте, він обов'язково запам'ятає це. Гарною ідеєю може бути виготовлення шоколаду з логотипом, печива, карамелі, цукру у брендованій упаковці тощо.

10. Подарунки з маркуванням.

Подарунки люблять всі, тому ручка, мило, папки, запальнички та інші предмети постійного вжитку стануть доречним доповненням до покупки.

Компанія "UNIQUE PROMOTION" пропонує свої послуги для відмінної та працюючої реклами. Зробимо Вас унікальними!