Створюючи стиль компанії (корпоративний стиль), кожна фірма бажає підкреслити неповторність свого бренду та продукції. Досягнути цієї мети можна за допомогою правильно проведеної рекламної кампанії, важливою частиною якої є сувенірна продукція, наприклад кулькові ручки, дизайнерська упаковка, солодощі з логотипами.

Кожному, незалежно від професії, віку, статі, приємно отримати маленькі оригінальні подаруночки, сувеніри. Така ідея може стати універсальною для клієнтів та партнерів бізнесу.
Сувенір завжди нагадуватиме про вашу компанію та продукцію. Фірмовий стиль залишатиме приємний відбиток у пам'яті покупця.

Всі шукають щось нове, неординарне, що приємно здивує клієнтів та колег. Проте, для того, щоб саме ваш сувенір відрізнявся серед багатьох схожих, потрібен оригінальний дизайн та творчий підхід до створення. Тоді цей подарунок стане по-справжньому цінним та оригінальним.


При виробництві індивідуальної сувенірної продукції багато залежить від матеріалу, тиражу і задумки. Сучасні технології максимально дозволяють наблизиться і втілити в реальність Вашу ідею. У наш час сувенірна продукція представлена в досить широкому асортименті. Саме тому технологія виготовлення дозволяє наносити логотип на будь-яку сувенірну продукцію, таку як, приладдя для письма, посуд, текстиль, електроніка та багато іншого.

Якісний сувенір завжди:

1. Унікальний.

2. Максимально враховує характер аудиторії, для якої він призначений.

3. Втілює ваші побажання.

Також промосувеніри, можна використовувати для привернення уваги до конкретної теми чи події.

Отож, цілями брендованої продукції є: впізнваність бренду, побудова взаємовідносин між працівниками та проведення корпоративних свят, збільшення кількості покупців на виставках, піар, приваблення нових клієнтів, презентації нових продуктів, нагороди та премії працівникам тощо.

Сувенірна продукція стане візитною карткою для Ваших партнерів і клієнтів, а також підкреслить неповторність Вашого бренду!

Замовити виготовлення сувенірів можна на сайті компанії UNIQUE PROMOTION.