Cвітлові короби (лайтбокси) є одним з найпопулярніших видів зовнішньої реклами. Основна перевага використання світлових коробів – це універсальність и відносна невисока вартість виготовлення лайтбоксів. Масове використання світлових коробів переважає в сіткових компаніях з великою кількістю філій. Світлові короби використовуються при оформленні фасадів будівель в якості рекламних вивісок.

Лайтбокс – це об'ємна рекламна вивіска з внутрішнью підсвіткою. За формою та розмірами лайтбокси можуть бути різноманітними. Тонкі світлові короби – це привабливий зовнішній вигляд, естетичність та якість.

 

Виготовлення світлових коробів (лайтбоксів) – не складний технологічний процес. Основу світлового короба складає металічний каркас або спеціалізований профіль. Лицева поверхня лайтбоксу – транслюсцентний банер, пластик або полімерний матеріал. При виготовленні світлових коробів рекламна інформація наноситься на лицеву поверхню лайтбоксу, наприклад, оклеюється різноманітними плівками. Внутрішня підсвітка лайтбоксу здійснюється за рахунок люмінесцентних ламп або світлодіодів.


Виробництво лайтбоксів з світлодіодною підсвіткою - відносно нова технологія, яка вже використовується багатьма рекламними компаніями. Основна перевага використання світлодіодів для підсвітки лайтбоксу – це енергозбереження та довгий строк служби конструкції. В даному випадку вартість лайтбоксу значно вище звичайної вивіски, однак ціна компенсується відсутністю витрат на обслуговування об'єкту зовнішньої реклами.

 

Компанія «Дизайн-Центр» має багатий досвід роботи с клієнтами та готова запропонувати Вам бездоганну якість робіт. Наші спеціалісти можуть підібрати для Вас оптимальну технологію виготовлення світлового коробу, що, насамперед, зекономить Ваш час та оптимізує витрати на зовнішню рекламу.

Наші контакти:"Дизайн-центр", ТзОВ
м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 34/306
тел.: (0332) 28 28 48
050 2891490

м. Житомир, пл. Польова, 10
тел.: (0412) 55-28-24
050 3782521
e-mail:design@itt.net.ua