ТОВ ХЕММЕЛЬ-Україна пропонує дробильне обладнання власного виробництва. У нас ви завжди знайдете: рубальні машини, сортувальні і дробильні комплекси, колуни, транспортери і подаючі столи, і інше додаткове устаткування. За той час, який ми існуємо на ринку України, ми отримали безліч позитивних відгуків, що дозволило нам вивести нашу продукцію на міжнародний ринок. Ми накопичили безцінний досвід у впровадженні новітніх технологій, тому дробильне обладнання нашого виробництва заслужено вважається одним із самих надійних і функціональних.

Дробильне обладнання виробництва ТОВ ХЕММЕЛЬ-Україна укомплектовано імпортними деталями відомих виробників, Moller, Pilana. Звернувшись до нас, ви зможете замовити дробарки як двухножеві, так і триножеві, різниця у фракції матеріалу на виході. Кожен затягуючий ролик подаючого вікна має свій гідропривід, верхній ролик плаваючий, що дозволяє дробильному обладнанню сприймати матеріал в діаметрі від 150 мм до 220 мм. Фракцію тріски можна регулювати додатково, відводячи сам диск і ножі щодо контрножа.

Під замовлення можна отримати автоматичну подачу матеріалу в дробильне обладнання: подаючі транспортери, подаючі столи.

Наша робота грунтується на повному задоволенні потреб замовника, тому все дробильне обладнання випускається не на склад, а виготовляється за індивідуальним замовленням. Ми пропонуємо найкращі ціни і найвигідніші умови співпраці для наших клієнтів, також гарантуємо точні терміни виготовлення та сервісного обслуговування, що забезпечуються фірмою протягом усього терміну експлуатації нашої техніки.

Технічній (сервісній) стороні питання ми приділяємо особливу увагу, проводячи заміни вузлів, монтаж (демонтаж) і діагностику машин, вирішуючи питання про збільшення надійності та строків експлуатації дробильного обладнання. На підприємстві працюють висококваліфіковані інженери, які надають необхідну технічну підтримку з будь-якого питання.

Ми досить серйозно співпрацюємо з такими країнами як Болгарія, Росія, Казахстан, Молдова, Білорусь, Німеччина. Завжди працюємо над вдосконаленням кожної з моделей машин, враховуючи також побажання замовників. Наявний якісний і швидкий сервіс, комплектуючі можна придбати у нас на складі.