Будь-які батьки бажають своїй дитині тільки найкращого. Обирають найкращий садочок і найкращу школу. Останні дослідження доводять, що ранній розвиток дитини закладає основу для її подальшого навчання, тож і цьому сучасні мами й тата почали приділяти значну увагу. Дітки вчаться математиці та логіці, малюванню та роботі з пластиліном і кольоровим папером, опановують іноземні мови. На сьогодні найкращі уроки англійської для дітей пропонують навчальні центри "Рання англійська Хелен Дорон", адже вони ось уже понад 25 років спеціалізуються на викладанні англійської мови дітям, малюкам і навіть немовлятам.

Як проходять уроки англійської для дітей?

Хелен Дорон стверджує: процес навчання повинен приносити дитині задоволення. Якщо навчання мові викликає негативні відчуття, дитина не відчуватиме інтересу до уроків. Тому уроки англійської для дітей проводяться в ігровій формі. Мова вивчається в контексті: замість показування тематичних карток, діти "переживають" те, про що розповідається на уроці. Слово "to jump" ("стрибати"), або слово "to sleep" ("спати") - це не абстрактні поняття, а рухи, які діти із задоволенням виконують разом зі вчителем. Безперекладний метод діє, як і при вивченні рідної мови. Діалог та гра приносять задоволення та чудові результати, а пісні та римовки легко запам’ятовуються завдяки римам і ритму і дозволяють закріпити вивчений матеріал.

Школа Хелен Дорон пропонує 10 курсів, від 3 місяців до 14 років

Крок за кроком, курси Хелен Дорон (починаючи англійською для найменших, закінчуючи захопливими історіями "Робот Ботті", "Світ Пола Уорда" та іншими, які із задоволенням переживають дванадцяти-чотирнадцятирічні підлітки) проводять дитину від простого сприймання інтонацій англійської мови до вміння читати, писати та висловлювати свої думки. Діти із задоволенням спілкуються англійською мовою, адже це легко і весело.

Уроки англійської для дітей проходять у невеличких групах - від 4 до 8 чоловік, тож учитель приділяє увагу кожному учневі і створює атмосферу спілкування і заохочення.

Але хіба не так само корисно навчати дитину англійської мови вдома?

Мова потребує спілкування, інакше вона швидко забувається. Уроки англійської для дітей у Школі Хелен Дорон - це постійне спілкування і практика, до того ж, під контролем учителя, який може створити веселу й насичену атмосферу навчання. Батьки рідко можуть забезпечити своїй дитині необхідні для успішного навчання умови. Дослідження довели, що перегляд спеціальних освітніх програм по телевізору без допомоги та роз’яснень дорослих дає менше знань, аніж уроки англійської для дітей у спеціалізованій групі.

Але уроки англійської для дітей у Школі - це ще не все. Для домашніх завдань діти отримують аудіодиски, які батько чи мати вмикає, поки дитина займається звичними справами: грається, їсть чи спить. Ненав’язливий звуковий фон допомагає закріпити знання, а дитина поступово звикає до англійської вимови.

Уроки англійської для дітей проходять в атмосфері заохочення і радості. Спочатку діти просто чують правильну англійську вимову і не надають особливого значення словам, однак завдяки постійному повторенню мовні конструкції стають знайомими, а мова сприймається легко, як за помахом чарівної палички.