Основу кожної школи Хелен Дорон, її, так би мовити, "серце" складають учителі, які дуже люблять дітей та сам процес викладання англійської дітям. Де ж беруться у Школах вчителі екстра-класу? А відповідь дуже проста: їх готують на курсах підготовки вчителів за програмою "Рання англійська Хелен Дорон"  

Кілька слів про мережу шкіл

На сьогодні в Україні функціонує 41 центр викладання англійської дітям. У світі таких центрів уже налічується понад 700, а кількість їх випускників давно перейшла за півмільйона. Методика Хелен Дорон - іноземну мову (тобто англійську) вивчаємо, як рідну - за 25 років застосування повністю виправдала себе.

Попит на послуги центрів раннього розвитку дитини постійно зростає, а мережа надає своїм працівникам усі можливості для професійного та кар’єрного зростання та стабільно хорошого заробітку, більше того - стимулює вчителів розвиватись.

На офіційному сайті всеукраїнської мережі "Рання англійська Хелен Дорон" можна ознайомитись із принципами викладання англійської дітям більш детально.

Вимоги до кандидатів

Вчитель, що прагне до викладання англійської дітям за методикою Хелен Дорон, перш за все повинен бути яскравою, творчою особистістю. Адже викладання англійської дітям проходить у веселій атмосфері, де комбінуються музика, гра та декоративно-прикладні мистецтва, і не останню роль грає уява як учителя, так і дитини. Методика Хелен Дорон пропонує досить детальні розробки уроків англійської для дітей, де лишається достатньо простору для творчості. Тож учитель не просто може, але й повинен проявити себе! На регулярних конференціях учителів усі діляться власними ідеями та розробками, і переймають досвід колег.

Ще однією обов’язковою вимогою є висока кваліфікація майбутнього вчителя Школи. Він повинен добре знати англійську мову та любити працювати з дітьми. Перевага надається тим кандидатам, які уже мають досвід роботи з дітьми, мають педагогічну та вищу освіту з англійської мови.

Викладачі мережі "Рання англійська Хелен Дорон"

Усі викладачі мережі "Рання англійська Хелен Дорон" - це професіонали, що підтвердили свою кваліфікацію у викладанні англійської дітям. Вони проводять заняття у веселій інтерактивній атмосфері методики Хелен Дорон.

Підготовка майбутнього вчителя

Курс підготовки вчителя проходить у два етапи. Перший - це вступна частина й оцінка, етап триває два дні. Кандидати ближче знайомляться із матеріалами та методикою, а викладачі оцінюють потенціал вчителя. І одна, і друга сторони на цьому етапі вирішують, чи варто їм співпрацювати далі.

Якщо перший етап пройшов успішно, майбутні вчителі переходять до другого етапу. Вони вивчають методику викладання англійської дітям, знайомляться із навчальними комплектами та інструкціями для вчителів, практикуються у проведенні занять. На додаток кожного вечора студент має приділити мінімум годину для виконання "домашніх завдань" та підготуватись до наступного дня.

Навчальні групи є невеличкими, тож викладач може приділити кожному зі студентів максимум уваги. Кожен кандидат отримує навчальні комплекти (книжки та компакт-диски), а також інструкції, картки, інші дидактичні матеріали, рекламні буклети та брошури.

Для успішного закінчення курсу студенти пишуть твір на дві-три сторінки та здають практичний екзамен.

А винагорода після підготовки - це обов’язково винахідливий та творчий колектив, радість від роботи з дітьми, хороша платня та відчуття, що твоя робота є справді потрібною для суспільства. Тож запрошуємо до Школи Хелен Дорон!