Пам’ятаєте притчу: “чоловік запитав у мудреця, коли варто починати навчання 1-річного сина. А мудрець відповів — ти запізнився на рік...” У бізнесі діє схожий принцип — чим швидше ви заявите про себе своїм потенційним клієнтам, партнерам і покажете усю потужність свого потенціалу конкурентам, тим краще! Цим ви запрограмуєте свій бізнес на 100% успіх!

Сувенірна продукція - рушій продажів і один із найефективніших сучасних методів реклами! Такий висновок можна зробити на основі статистичних даних щодо ефективності сувенірної продукції.

За опитуваннями однієї з українських аналітичних компаній, у 76% респондентів сувенірна продукція викликає тільки позитивні емоції, а 70% кажуть, що бізнес-подарунки зумовлюють відповідне хороше ставлення до фірми. І найголовніше - 73% опитаних згодні з тим, що сувенірної продукції багато не буває, чого не скажеш про телевізійну або друковану рекламу.

Сувенірна продукція, а саме традиція дарувати її партнерам, клієнтам має західні корені, і в розвинених країнах цей процес уже давно строго регламентований. Для нашої країни корпоративні сувеніри, бізнес-подарунки, промопродукція давно перестали бути розкішшю або дивиною. Ще кілька років тому, таку сувенірну продукцію з логотипом замовляли тільки найсолідніші компанії.

Філософія сувенірної продукції!

Сувенірна продукція має магічну дію. Вона дозволяє створити позитивний імідж компанії в очах її клієнтів та партнерів, ефективно впливає на процес просування товарів, збільшення продажів. Спеціалісти зазначають, що сувенірна продукція з логотипом не дратує, не викликає агресії і негативу, як, наприклад, часто буває у випадку із телевізійною та друкованою рекламою.

Рекламні сувеніри можуть працювати необмежений період часу у будь-яку пору доби.

Що подарувати своїм клієнтам?

Креативний календар, стильна чашка з логотипом ВАШИХ конкурентів красується в кабінеті, можливо, ВАШИХ клієнтів! Час діяти і розпочати дієву рекламну кампанію для виправлення ситуації!

Сувенірна продукція сьогодні представлена у найширшому різноманітті, що має різне призначення!

Промопродукція

Ручки, запальнички, блокноти з логотипом компанії та інша промопродукція спрямована на збільшення продажів. Тому, найчастіше таку сувенірну продукцію дарують саме клієнтам, а не колегам.

Бізнес-сувеніри

Ця сувенірна продукція використовується для залучення нових партнерів і підтримки інтересів існуючих. Як правило, бізнес-сувеніри дарують на ділових зустрічах. Важливо пам’ятати, що цей різновид сувенірної продукції не терпить багатотиражності!!! Тобто його цільова аудиторія обмежується партнерами і, можливо, власними співробітниками, але не простими "відвідувачами виставки". Футболки, календарі, щоденники — приклади найефективніших бізнес-сувенірів.

VIР-сувеніри

Назва VIР-сувенірів говорить сама за себе. Це ексклюзивна та дорога сувенірна продукція, яка найчастіше замовляється в єдиному екземплярі для конкретної людини. Ручки з інкрустацією, статуетки та інші вироби, головною особливістю яких є ексклюзивність — так виглядають найкращі VIР-сувеніри.

Подарунок — це завжди позитивні емоції, що викликають посмішку та хороший настрій. Отож, подаруйте це своїм клієнтам! І вам повернеться сторицею! Успіх вашої компанії залежить від ВАС!

Замовляйте сувенірну продукцію у компанії просто зараз!