Дров'яні кам'янки для саун дозволяють не лише створити комфортну обстановку, але й надають індивідуальності приміщенню парилки. З ароматом дров та потріскуванням яскравого вогню в сауну приходить комфортна та затишна атмосфера, яка дозволяє розслабитися і відволіктися від всіх думок та проблем, які накопичилися за важкий робочий тиждень.

Піч-кам'янка, яка прогріває повітря в парилці до 60-80°С, акумулює в собі та каменях благодатне тепло, перетворює воду в обпалюючий пар - це основа, серце справжньої сауни.

Саме тому кам'янки для саун мають відповідати вимогам, які до них пред'являються:

- займати мало місця;
- мати достатню теплопродуктивність;
- швидко прогрівати приміщення парилки;
- зігрівати достатній об'єм води (10-15 л на людину);
- довго зберігати тепло.

Такі вимоги є прямим доказом того, що до вибору кам'янки для саун треба ставитися дуже відповідально. Конструкцію та експлуатаційні параметри печі необхідно перш за все вибирати з урахуванням розмірів приміщення парилки. У невеликій сімейній сауні розмірами від 2х2 до 3х3 метрів зазвичай застосовують металеві печі, обкладені цеглою. Встановлення такої печі може здійснюватися без створення фундаменту, але для цього в місці її розташування необхідно попередньо підсилити підлогу потовщеними дошками-плахами або ж виконати додатковий стовпчастий фундамент. Для рівномірного розподілу навантаження від печі на підлогу, її основа має спиратися на металевий лист (2-3 мм), під який укладають асбестокартон, що дозволить захистити підлогу від можливого займання.

Вибрати потрібну вам кам'янку для сауни не так просто, як здається на перший погляд. Сьогодні купити кам'янки для саун в великому асортименті моделей пропонують багато виробників. Природно, основним фактором для будь-якого покупця є, перш за все, ціна. Тому кожен виробник випускає кам'янки для саун як економ-класу, так і ексклюзивні моделі. Компанії, які давно працюють на ринку, ніколи не стануть втрачати якість і надійність за рахунок застосування дешевих матеріалів для зниження вартості кам'янки для саун. Бюджетні моделі виготовлені за тими ж принципами і технологіями, що й дорогі, тільки мають меншу потужність, що спричиняє більш тривалий процес нагрівання. Проте, для домашнього використання такої печі вам буде цілком достатньо. Кам'янки для саун, які планується використовувати часто, коштують на порядок дорожче - їх встановлюють в громадських парних, але вони з часом окуповуються. Тому для такої мети варто віддавати перевагу потужним та дорогим банним печам. При купівлі кам'янки для сауни зверніть увагу на виробника: продукція маловідомих марок, як правило, виявляється не дуже якісною.

Кам'янки для саун можуть бути не лише функціональними, але й гарними. Багато виробників виготовляють моделі з оригінальним дизайнерським рішенням. Приміром, кам'янки для саун Harvia™, виготовлені зі спеціальної жаростійкої сталі, крім того, що служать надійним джерелом тепла, відрізняються унікальним зовнішнім виглядом. Корпус кам'янки для саун пофарбований спеціальною фарбою в практичний темний колір, що дозволяє виробу зберігати елегантний вигляд навіть після тривалої експлуатації. Із зовнішнього боку ця піч для лазні має декоративну вставку з нержавіючої сталі, яка ідеально поєднується з рамкою дверцят і розподільником повітряного потоку, виконаними також з нержавіючої сталі. Дверцята кам'янки оснащені спеціальним безпечним склом, за яким видно живий вогонь. Піч Harvia™ рівномірно випромінює тепло і добре прогріває парну.

Кам'янки для саун Harvia™ з топкою з передбанника - це дуже популярне в Україні рішення, яке поєднує в собі відмінні характеристики тепловіддачі і естетичне задоволення від споглядання танців живого вогню.

Інтернет-магазин Dimohod.com.ua пропонує високоякісні кам'янки для саун Harvia™, і створений таким чином, щоб покупці мали можливість, навіть не виходячи з будинку або зручного офісу, купити печі, кам'янки, каміни, а також димарі для них або будь-якого іншого опалювального обладнання за вигідною ціною, заощадивши при цьому свій час!