Відмінною і головною особливістю російської лазні від інших видів бань та саун є пар, тому піч для російської лазні повинна нагрівати велику кількість каменів до температури 400-600 градусів, а парну - не більш ніж на 55-65 градусів. З усіх компактних металевих печей для лазні, мабуть, лише лазневі печі Ферінгер дають найкращий нагрів каменів, не перегріваючи при цьому парилку.

Печі для лазні заводу «Ферінгер» розроблені на основі оригінальних конструкторських рішень та ідей, які дозволили значно збільшити термін експлуатації печі, підвищити ККД її роботи, істотно заощадити витрату дров, зробити процес встановлення, монтажу та експлуатації банного обладнання надзвичайно зручним, та використовувати піч у двох режимах: «Російська лазня» і «Фінська сауна», а також довести пожежну безпеку лазні до максимально можливої.

При розробці і створенні печі для лазні Ферінгер були вирішені численні проблеми задимлення, іскор в трубі, довговічності печі. Таку піч стало значно легше ропалювати, камені стали значно гарячішими і їх стало більше, а піч служить в два-три рази довше більшості аналогів.

Завод «Ферінгер» (Росія) спеціалізується на виготовленні дров'яних банних печей і печей для опалення будинку. Завдяки накопиченому в цій сфері досвіду, фахівці підприємства створили нові ефективні конструкції печей. За рахунок конструктивних особливостей, паливо в печі згоряє повністю, що дозволяє отримати економію дров до 15%, а відповідно, і золи утворюється дуже мало, тому необхідність частого її видалення відпала, відповідно відпала потреба в колоснику. Повітря для горіння подається в топкове відділення не знизу, а через клапан над дверцятами, що захищає скло від кіптяви.

Регулювання повітряного потоку відбувається плавно, тому процес горіння відбувається рівномірно та з потрібною інтенсивністю, тобто, тепло не вилітає «в трубу». У печах для лазні «Ферінгер» використовується нетрадиційний спосіб розпалювання - розпалювання дров зверху: в топкову камеру закладається в'язка дров і підпалюється верхня частина. В цьому випадку дрова починають горіти тільки зверху, у міру прогорання полум'я опускається на нижні ряди дров. Інтенсивність горіння залежить від об'єму повітря, що подається для цього процесу. Відразу прогрівається димохід, а значить, і тяга в димоході відразу робоча, навіть якщо у вас проблемний димохід. Таке тривале горіння максимально ефективно, до того ж, розпал зверху забезпечує повну відсутність задимлення. Завдяки потоку повітря зверху, скло в печах Ферінгер не коптиться, воно завжди чисте, а ККД досягає до 80%!.

Печі виготовлені з жароміцної нержавіючої сталі AISI 409 завтовшки 2-3 мм, великі панорамні дверки з жароміцним склом Robax дозволять Вам насолоджуватися грою вогню в печі і теплом, що відходить від цих привабливих опалювальних агрегатів. Жароміцна нержавіюча сталь AISI 409 з вмістом хрому не менш 14% має температуру окалинообразования від 750С до 900С, тобто, процеси окислення починаються при температурі майже в 2 рази вище, ніж у звичайної конструкційної сталі. Таким чином, термін служби печі з топкою з жароміцної сталі з високим вмістом хрому значно вище, ніж у печей, топка яких виконана із звичайної конструкційної сталі.

Ще одна принципова відмінність банних печей «Ферінгер» - це наявність фітоконтейнера. Фітоконтейнер являє собою циліндр, в нижній частині якого знаходиться перекидні ємність для води, в середній частині - сітка для укладання суміші сухих трав та листя, над нею знаходиться знімна запобіжна сітка. Зверху фітоконтейнер закритий відкидною кришкою з отвором для заливання води. Перед розпалюванням печі, суміш сухих трав та листя укладають на сітку і через отвір в кришці заливають воду в ємність. Камені, що нагріваються в процесі топки печі, випромінюють тепло, яке в свою чергу нагріває і випаровує воду, яка знаходиться в ємності. Випаровування води, проходячи через трав'яну суміш, зволожують і розм'якшують її, а аромат і лікувальні речовини, що утворюються при цьому  починають надходити в приміщення парної. Коли парна прогріється і буде готова, камені досягнуть потрібної температури, потягніть рукоятку ємності, при цьому вода з нижньої частини фітоконтейнера виллється на камені. Проізойдеет викид великої кількості ароматизованого мелкодисперсионного пара в парну через верхню кришку фітоконтейнера.

На закінчення, необхідно сказати, що печі для лазні «Ферінгер» екологічно чисті, гігієнічні, безпечні і мають сертифікати відповідності вимогам Держстандарту і пожежної безпеки. Все це робить дров'яні печі для лазні «Ферінгер» ідеальними для знавців і любителів російської лазні.

Купити печі «Ферінгер» в Україні пропонує інтернет-магазин Dimohod.com.ua. Сдесь Ви знайдете все необхідне для того, щоб, підбираючи печі для лазні, ви могли відразу замовити комплект труби для димаря, не витративши при цьому зайвого часу і отримавши саме те, що хотіли.