Смажені сухарики - товар, який користується великим попитом. Покупці з задоволенням його розкуповують. Багато хто просто любить похрумтіти сухариками, адже це смачно. Хтось їх купує тому, що вони поживні, калорійні.

Чим ще привабливий такий товар для кінцевого покупця? Сухарики в основному дуже доступні за ціною і продаються майже скрізь - і у великих магазинах, і в дрібних торгових точках, і в кіосках, і ларках.

Кілька секретів продажу для торгових мереж, як продавати сухарики

Якщо ви вирішили додати смажені сухарики в асортимент ваших товарів, потрібно врахувати кілька нюансів. Є ті покупці, які спеціально прийшли за сухариками, а є ті, хто може їх купити в навантаження до основної покупки.
Для тих, хто цілеспрямовано шукає снеки, потрібно виділити окрему вітрину, де будуть представлені найрізноманітніші сухарики оптом. У покупця має бути вибір: житні сухарики або з білого хліба, зі смаком салямі, бекону, сметани, цибулі або зі смаком копченої курки. Чим більше буде представлено різних смаків, тим більше гарантії, що покупець вибере те, що йому потрібно і піде задоволений.

Найчастіше покупець, коли йде в магазин, прицілюється на якусь іншу покупку. Його мета - купити щось собі на вечерю, навряд чи він взагалі пам'ятає про те, що існують хрусткі сухарики. Для того, щоб привернути увагу цього покупця, можна розставити стійки з сухариками в різних частинах магазину. Після того як покупець втретє побачить стійку з сухариками, він задумається, що, напевно, не погано б їх купити. А якщо поряд з касою ще раз їх побачить, постоїть поруч з касиром, пробиваючи товари, і вирішить, що сухарики з собою просто необхідно прихопити. Дуже дієва методика, завдяки якій магазини продають сухарики у величезних кількостях.

Хто ще формує попит на сухарики - так це кафе, бари і ресторани. Ці точки харчування рідко продають сухарики окремими пачками. Кафе, бари і ресторани купують сухарики оптом для приготування страв. Зараз все частіше в меню цих закладів з'являються салати, в рецептурі яких присутні хрусткі сухарики.

Як визначити якість закуповуваної продукції?

Вибираючи сухарики для продажу, потрібно ознайомиться зі складом. На упаковці обов'язково має бути зазначено, які інгредієнти використані для виробництва сухарів. Найважливіше, на що потрібно звернути увагу: на якому маслі виготовлялися сухарики. Для здешевлення собівартості багато виробників використовують пальмове масло. Воно набагато дешевше, ніж натуральне рослинне масло. Але використання пальмового масла чревате наслідками. Перше - це масло додає специфічний присмак, створюється враження, що хрумтить якийсь пластмасою, а не натуральними хлібними сухарями, не всім такий смак сподобається. А по-друге, покупці стають все більш вимогливими до того, що вони купують. І, побачивши у складі інгредієнтів пальмове масло, навряд чи куплять продукт, тому що це масло досить важке для організму і шкідливо для шлунка.
Тобто для того, щоб виправдати вкладення і окупити товар, краще закупити сухарики оптом у виробника, який використовує для їх приготування натуральне рослинне масло.

Як обрати виробника?

Через великий попит на сухарики останнім часом з'явилося багато фірм-виробників. З'явилися нові торгові марки, які пропонують сухарики оптом, у них найширший вибір продукції. Як розібратися у всьому цьому і вибрати якісний товар і в той же час надійного ділового партнера?
Надійний виробник, як правило, вже давно знаходиться на ринку. Наприклад, ТОВ фірма «ЛОТОС» вже більше 20 років займається виробництвом сухариків. Фірма зарекомендувала себе як надійний діловий партнер, який постачає тільки якісну продукцію. З компанією вже співпрацюють багато великі торгові роздрібні мережі. ТОВ фірма «ЛОТОС» расщіряет свою дилерську мережу і запрошує до співпраці великих і дрібних оптовиків. Продаються сухарики оптом в асортименті: з ароматом сиру, бекону, копченої ковбаси, креветок. Ми так само робимо картопляні чіпси, картопляну соломку, смажений арахіс.
З питань співпраці, звертайтеся за телефонами +38 (097) 797-35-88, +38 (050) 40-30-134, +38 (057) 338-97-97.