Гідравлічне обладнання є досить складною технікою, тому вимагає дбайливого ставлення до себе. Крім високої кваліфікації персоналу і правильних умов експлуатації, гідрообладнанню необхідне своєчасне технічне обслуговування та поточні ремонти. Не варто несерйозно сприймати ремонт гідроциліндра, так як деякі поломки, які можна усунути на ранніх стадіях, в подальшому можуть призвести до відмови роботи всього механізму, і замість того, щоб провести ремонт гідравліки, доведеться здійснювати її купівлю.

В процесі експлуатації гідроциліндри постійно піддаються впливу різних екстремальних чинників: постійного високого тиску, динамічним силовим навантаженням, тому шток гідроциліндра з часом стирається, гнеться, на ньому утворюються задири та інші дефекти. Внаслідок цього рано чи пізно потрібний ремонт штоків та гільз гідроциліндра. Гідроциліндри є "серцем" будь-якої гідравлічної системи, без них просто неможлива безвідмовна, надійна та безпечна експлуатація такої важливої і потрібної гідравлічної техніки. Тому всі ремонтні роботи повинні проводитися професіоналами, які гарантують їх якість.

Компанія "Гідравлік Лайн" пропонує високоякісний професійний ремонт гідроциліндра будь-якої складності для підйомної, дорожньо-будівельної, вантажної, комунальної, бурової та іншої техніки, а також для промислового гідравлічного обладнання будь-якого типу та зразка. Компанія досить давно займається цією справою і накопичила великий досвід в усьому, що стосується гідравлічного обладнання. Фахівці "Гідравлік Лайн" мають високу кваліфікацію в галузі ремонту гідравлічної техніки, і готові допомогти вам з будь-якими неполадками, здійснити техобслуговування, капітальний і поточний ремонт гідроциліндрів та будь-якого іншого гідрообладнання, порадять, як краще вчинити в тому чи іншому випадку - який шток варто купити, виконуючи ремонт гідроциліндрів, яка робоча рідина краще підійде для даної машини та ін.

Ремонт гідроциліндрів здійснюється на найсучаснішій ремонтній базі в Києві, з унікальним ремонтним та діагностичним обладнанням, яке практично не має аналогів на всій території України. На відміну від більшості компаній, які рекламують послуги з ремонту гідроциліндрів з подальшими випробуваннями, Гідравлік Лайн проводить реальні випробування кожного відремонтованого гідроциліндра на випробувальному стенді.

Ремонт гідроциліндра в компанії Гідравлік Лайн включає наступні роботи:

- заміна штока гідроциліндра;
- виготовлення штока;
- заміна ущільнень гідроциліндра;
- заміна поршня гідроциліндра;
- виготовлення поршня;
- заміна гільзи гідроциліндра;
- виготовлення гільзи;
- відновлення вушок гідроциліндра;
- відновлення стаканів гідроциліндра;
- хонінгування гільзи гідроциліндра;
- Контрольні випробування на стенді.

Ремонт гідростатики виконується в найкоротші терміни завдяки постійній наявності запасних частин і витратних матеріалів на складі компанії. Гарантовано висока якість ремонту досягається завдяки методичному підходу, досвідченому персоналу, ультрасучасному обладнанню та використанню виключно високоякісних європейських комплектуючих виробництва Німеччини, Італії, Швеції, Данії. Кожен відремонтований в Гідравлік Лайн гідроциліндр отримує гарантійний сертифікат.

При діагностиці гідроциліндрів особлива увага приділяється технічному стану окремих компонентів та можливості їх подальшого ефективного використання. У разі цілісності штока циліндра і корпусу (стакана), роботи завершуються профілактичної заміною ущільнень, а при їх пошкодженнях - здійснюється відновлення дефектного вузла гідроциліндра або його заміна.

Якщо відновлення гідроциліндра неможливе або недоцільне, компанія пропонує виготовлення гідроциліндрів за наявним зразком.

ТОВ "Гідравлік Лайн" піклується про своїх клієнтів, тому ціни на ремонт гідравліки в компанії невисокі, а якість обслуговування - на вищому рівні. Звертайтеся у ТОВ "Гідравлік Лайн", і ваше гідравлічне обладнання завжди буде в ідеальному стані!