В
Україні постійно збільшується асортимент сипучих товарів, а також кількість підприємств, які їх виробляють. Однією з важливих задач, що стоять перед виробником, є упаковка товару. Адже важливо, щоб вона була якісною і відповідала міжнародним стандартам. Упаковка, яка забезпечила б доставку товару від виробника до споживача в хорошому стані.

Як правило, відвантажені розсипом продукти фасуються в мішки, які виготовляються з різних матеріалів. Але чому ж саме на поліпропіленових мішках слід зупинити свій вибір?

Давайте поговоримо про деякі фізико-механічні властивості, якими характеризується поліпропілен. У порівнянні з тим же поліетиленом, який також використовується для виробництва пакувальної тари, поліпропілен більш твердий, а тому більш стійкий до стирання. Він характеризується високою чутливістю до кисню і світла, великою термостійкістю. Температура його плавлення - 175°C, а розм'якшується при 140°C.  Поліпропілен найуспішніше витримує випробування на розтріскування під напругою, які проводяться в різних середовищах.

Крім інших переваг, поліпропілен характеризується великою водостійкістю. Навіть після довгого контакту з водою протягом 6 місяців водопоглинання поліпропілену становитиме менше 0,5% при кімнатній температурі, а при 60ºС - менше 2%. Завдяки всім цим властивостям поліпропілен чудово підходить для виготовлення тари для перевезення різних видів вантажів.


Поліпропіленові мішки
чудово підходять для зберігання і транспортування гранульованих матеріалів, комбікормів, дрібних автомобільних деталей.
Поліпропіленові мішки мають дуже багато переваг. Це вологонепроникність, морозостійкість, міцність, стійкість до гниття. Вони характеризуються низькою газо- і паропроникністю. Ще одна важлива властивість поліпропіленових мішків - їх екологічність. Вони нешкідливі для навколишнього середовища, так що використовуючи поліпропіленові мішки, ви проявляєте турботу про екологію.

Всі перераховані переваги зробили даний вид тари практично універсальним і затребуваним в різних областях промисловості. Сільськогосподарські підприємства, виробники біопалива, різні фабрики вже встигли оцінити достоїнства поліпропіленових мішків. Поспішайте опинитися в їх числі. Компанія Екопромтранс є виробником поліпропіленових мішків високої якості та надійності.

Виробництво поліпропіленових мішків http://pack.ub.ua відбувається окремо для кожного виду продукції. Адже мішки, призначені для одного виду товарів, абсолютно не підходять для іншого. Наприклад, мішки поліпропіленові, виготовлені для зберігання борошна, характеризуються більш високою щільністю, ніж мішки для солі або цукру.

Ми виготовляємо мішки поліпропіленові для будь-якої продукції зі складу та під замовлення. У нас існує гнучка система знижок та найкращі ціни. Адже у своїй роботі ми орієнтуємось на задоволення запитів найвимогливіших клієнтів.