Сучасне медичне обладнання - це давно не ті вироби, пофарбовані олійною фарбою, що нерівно лягає, в білий колір. Якісне медичне обладнання має бути ергономічним, мати естетичний вигляд та не боятися дезінфекцій і різного роду чищення та миття.

Широкий спектр обладнання для медичних закладів з високоякісної нержавіючої сталі виготовляє в Україні компанія «АРТЕ-Н». Продукція підприємства розрахована на: лікувально-оздоровчі центри та санаторії, стаціонари полікліннік, медичні інститути, бюро судмедекспертизи, патологоанатомічне відділення лікарень, відділення ритуальних служб усіх форм власності.

Спектр медичного обладнання, що виготовляється компанією, включає: візки для стаціонарів, ліжка медичні, стійки для крапельниць, носилки, візки інструментальні, шафи медичні, стійки для різноманітних медичних приладів, стіл для розтинів, візки для трун, стелажі для інвентарю, носилок, трун, камери для зберігання покійних та ін.

Сучасне медичне обладнання найвищої якості сьогодні використовується не лише в лікувальних установах, клініках та лікарнях. Воно широко застосовується в такій відповідальній і складній сфері, як судова медицина. Адже від роботи цієї структури залежить не тільки здоров'я людини, але й її майбутнє. У судовій медицині постійно потрібне використання відповідного обладнання.

Обладнання для судмедекспертизи та моргів включає в себе спеціальні холодильні камери для зберігання померлих, гідродинамічні візки, додаткові завантажувальні пристрої, каталки і багато інших спеціальних пристосувань. Дане медичне обладнання використовується як в звичайних моргах при медичних установах, так і в спеціальних наукових лабораторіях, де ведуться наукові дослідження.

Холодильна камера для зберігання покійних являє собою виріб, розроблений спеціально для установ судово-медичної експертизи, моргів і патологоанатомічних відділень медичних установ, ритуальних служб, геріатричних пансіонатів. На відміну від звичайної холодильної камери, камера для зберігання трупів має особливу конфігурацію, покликану зробити зручнішою роботу персоналу подібних установ, а також забезпечити належні температурні умови для зберігання тіл померлих. Поставка цього виробу здійснюється в частково-розібраному вигляді (комплект являє собою елементи, зібрані до стану передмонтажній готовності), тому виріб вимагає кваліфікованого монтажу і пуско-налагоджування безпосередньо на об'єкті Замовника. В залежності від моделі холодильника, зберігання тіл померлих здійснюється в температурних режимах +2...+8 С і -10...0С.

Стелажі для зберігання тіл померлих використовується в холодильних камерах моргу великого об'єму. Виготовляються вони як з фронтальним, так і з бічним завантаженням, і оснащуються системою стоку рідини. Стелажі для зберігання тіл померлих зазвичай використовуються в комлекті з підйомним столом або медицинськими візками.

Візки гідравлічні для транспортування трупів незамінні для патологоанатомічних відділень, стаціонарів та похоронних служб. Вони розроблені спеціально переміщення тіл з холодильної камери до демонстраційного візку або столу для розтину. Рама підйомного
візка має подвійне перехрестя для встановлення підносу з колесами. Цельносваренная конструкція зафіксована гайками з нержавіючої сталі і має захисні нейлонові шайби. Всі з'єднання мають захист для запобігання стирання матеріалу.

Стіл секційний аутопсичний розроблений для максимально ефективної та зручної роботи персоналу моргу. Стіл виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, оснащений мийкою, краном, душовим пристроєм з керуванням на ручці, зливами як в мийці так і на робочій поверхні стола. Спеціальний шланг забезпечує зручний та швидкий доступ в будь-яку точку столу. Всі сантехнічні комунікації роводяться всередині тумби, яка має сервісні двері, що полегшує монтаж та обслуговування системи. Також на одній зі сторін змонтовано дві бризкостійкі резеткі класу IP 55. Для виробництва столу використовуються найсучасніші матеріали і засоби обробки металів.

Столик допоміжний для проведення аутопсії з нержавіючої сталі призначений для викладання інструменту і розташування біоматеріалу. Стіл обладнаний висувною полицею, ванною зі спеціальним зливом, що дозволяє уникнути розбризкування, з поверхнею для більш ретельного доопрацювання біоматеріалів. Встановлюється дане медичне обладнання над мийкою аутопсичного столу, не виступає за його габарити і є змінним, що забезпечує зручність та мобільність при експлуатації, істотно заощаджує місце і дозволяє персоналу концентруватися на виконанні роботи.

ВП «АРТЕ-Н» є виробничим підприємством, а, як відомо, працювати з безпосередньо з виробником завжди вигідно та зручно. Цінова політика компанії - це компроміс між власними очікуваннями та побажаннями клієнта, а довгострокові контракти - основа взаємовигідного партнерства. Якщо ви маєте потребу в якісному медичному обладнанні, звертайтеся у ВП «АРТЕ-Н», і для вас виготовлять як стандартні види виробів, так і вузькоспеціалізовані.