Для виробництва цвяхів вам доведеться придбати сучасне високоякісне обладнання, яке повинно відповідати всім нормам і вимогам. Компанія "Слісарук" представляє на ринку України найкращих виробників з Тайваню. Ми реалізуємо обладнання від фірм-постачальників, які мають великий досвід роботи в даній сфері. Кожен з цих виробників - лідер у своєму сегменті. Вони виготовляють і реалізують в різних країнах сотні одиниць обладнання на рік. Чи не це головна гарантія якості та надійності?

Цвяхи в наш час - одна з найпопулярніших деталей кріплення. Вони затребувані як серед населення, так і серед різних будівельних організацій. Тому виробництво цвяхів може стати для вас дуже ефективною і прибутковою справою. Зрозуміло, за умови, що ви придбаєте якісне обладнання для здійснення цього процесу. Ви зможете виготовляти цвяхи як у великих, так і в маленьких масштабах.

Як виготовляють цвяхи?

Можливо, декому здається, що немає нічого простішого від звичайного цвяха. Але це далеко не так, якщо говорити про процес його виробництва. Щоб забезпечити виготовлення якісних і надійних цвяхів, потрібно використовувати високопродуктивне обладнання.

Сучасний верстат для виробництва цвяхів - це компактний високопродуктивний автомат з низьким рівнем шуму. Процес виготовлення цвяха має кілька етапів. Спочатку дрті розмотується з бухти.
Потім дрті випрямляється на рихтувальному пристрої цвяхарного автомта і подається в робочий механізм. Подача дроту здійснюється на фіксований розмір, який відповідає типу і розміру цвяха. Далі відбувається відрізання дроту, формування капелюшка і вістря цвяха. Готовий цвях автоматично скидається у приймальний лоток. Механізми поверається у вихідне положення для здійснення наступного циклу.

Верстати для виробництва цвяхів розрізняються за функціями, продуктивністю, потужністю та іншими параметрами. Для виробництва гладеньких будівельних цвяхів використовують цвяхарні автомати. Для очищення від іржі, бруду, мастила та інших залишків цвяхи обробляються в галтувальних барабанах. Також на цвяхи інколи наносять антикорозійне покриття (частіше цинкове), якщо це передбачено вимогами до готового виробу. Виробник будівельних цвяхів повинен також мати верстат для заточки відрізних ножів, які часто затуплюються у процесі виробництва.

Як бачите, процес виробництва цвяхів досить складний. Але, купивши у нас сучасний високопродуктивний верстат для виробництва цвяхів ви заощадите час, а також виграєте і в ціні і в якості. Високопродуктивний тайванський верстат для виробництва цвяхів стане запорукою вашого успіху в бізнесі.

Прохання писати нам не через форму запиту на цьому сайті, а на прямий E-mail: hong-kong@ukr.net чи телефонувати за номером 0-67-720-47-10

Веб-сайт: www.slisaruk.com