Маркування кабелю - це нанесення на них спеціальних знаків, написів, розмітки, електронних маркерів. Вона дозволяє провести ідентифікацію кабелю серед інших, а також виявити місце його залягання.

Маркування кабелю дає можливість зекономити час його укладання під час проведення ремонтних робіт. Зносостійкість маркування дуже важлива при електромонтажних роботах. Промарковані кабелі забезпечать працівникам безпеку і суттєво полегшать завдання інженерам при локалізації проблем.

Виготовлення маркувального обладнання - це напрямок діяльності компанії Регіон-Сервіс. Ми є єдиним в Україні виробником маркувального обладнання. Величезний досвід роботи дає нам можливість у найкоротші терміни забезпечувати пуско-накладку обладнання на підприємстві клієнта.

Для маркування кабелю ми виробляємо маркувальні принтери PRIMUM серій B-1 і BР. Ці маркіратори мають найширший діапазон можливостей. Серед них можна виділити можливість чіткого і довгострокового друку на поверхні кабелю. Саме цей маркувальний принтер підходить для глянцевих, пористих і шорсткуватих нестандартних форм, до яких відносяться кабелі і труби.

Даний вид принтера дозволяє наносити друк безконтактним методом, що дає можливість уникнути різних проблем друку. Адже відстань між друкуючою головкою та об'єктом значна - до 50 мм. Маркування кабелю за допомогою цих принтерів надає ще й такі можливості як застосування при друці різних матриць, заголовних, прописних літер, національних символів. Також можна використовувати графіку з великим набором графічних символів.

Вбудовані лічильники дадуть можливість надрукувати номер виробу, партії та іншу динамічно змінювану інформацію. Використання часу/дати підходить для автоматичного друку дати виготовлення та терміну зберігання. Ви зможете вибрати будь-який варіант кодування дати і часу.

Робота цього принтера є повністю автоматизованою. Вона підтримується контрольною системою, яка видає попередження, якщо буде потрібно втручання оператора. Існує автоматична функція промивання вакуумного контуру, соплового елементу, пастки. Для маркування кабелю можна використовувати широкий спектр кольорів, включаючи прозорі, які видно при ультрафіолетовому освітленні.

Компанія Регіон-Сервіс приймає індивідуальні замовлення на розробку та виготовлення обладнання для маркування кабелю. Ми маємо великий досвід роботи в даній сфері. У своїй діяльності орієнтуємося на бажання замовника, що дозволяє здійснювати роботи на найвищому рівні.

Звертайтеся в нашу компанію і переконуйтеся на власному досвіді, що маркування кабелю, здійснене нашими фахівцями - це приклад відповідності високим стандартам якості і вимогам замовника.