Керамічна плитка для кухні передбачає стільки стилістичних і колірних рішень, скільки існує власників кухонь, які її придбають.

Кухня в більшості випадків є чисто жіночою територією в будинку або квартирі. А який найголовніший критерій оцінки плитки для таких суто жіночих володінь? Безпека! Цей критерій завжди основоположний при виборі жінками керамічної плитки. І з цим просто неможливо не погодитися! Кому ж хочеться готувати і приймати їжу в умовах підвищеного виділення стінами і підлогою якихось шкідливих речовин?

Керамічна плитка для кухні від провідних світових виробників Італії, Іспанії, Польщі, Німеччини, Чехії, яку пропонує на українському ринку компанія СП «ТУР» забезпечена всіма санітарно-гігієнічними сертифікатами і гарантовано виготовлена з екологічно чистої природньої сировини. Така плитка не створює радіаційного фону на відміну від багатьох порід природного каменю, оздоблення з якого доводилося ліквідовувати у багатьох будинках і квартирах після виявлення там потужного радіаційного випромінювання. Видобуток глини і піску, які служать сировиною для виготовлення керамічної плитки, у всіх країнах-виробниках ведеться тільки на сертифікованих кар'єрах, які гарантовано не містять ніяких шкідливих компонентів у складі сировини. В процесі виробництва керамічної плитки не використовуються агресивні хімічні речовини та її склад абсолютно екологічний і прийнятний для використання не тільки на кухні, але і в будь-якому дитячому закладі - садку, шкільній їдальні, санаторії та таборі відпочинку.

Керамічна плитка для кухні може бути однаковою для всього приміщення, а може розділити його на окремі зони дуже простими, але виразними методами. Біля плити, де наявність бризок гарантовано практично будь-яким видом кулінарної обробки продуктів, плитку краще викласти з візерунком або орнаментом, або дуже яскравого кольору. На такій поверхні без морського бінокля сама люта свекруха не розгляне жодної плямочки, навіть якщо мили Ви цю плитку на позаминулому тижні. Мийка може виблискувати білизною, може бути виконана в голубуватих або інших ніжних відтінках. Ця зона найменш схильна до забруднень, при її оформленні немає необхідності задіювати «камуфляж». Підлоги та стіни кухні рідко виконують в одній колірній гамі. Хоча рідко, це не означає - ніколи. В оформленні кухні після екологічної безпеки матеріалів, на другому місці знаходиться відчуття внутрішнього комфорту власників. І, якщо Вам найбільш комфортно в червоній, бежевій або резедовій кухні - хто заважає придбати саме таку плитку?

Керамічна плитка для кухні за рівнем своєї гігієнічності та санітарії здатна задовольнити навіть найсильнішу пристрасть до чистоти. Вимити керамічну плитку дуже легко і просто. Щільність у неї дуже висока і вона практично нічого в себе увібрати просто не може. Миється керамічна плитка для кухні будь-яким наявним миючим засобом, можна і водою з мильним розчином. Керамічна плитка для кухні не боїться агресивних рідин. Якщо Ви пролили на підлогу цілу пляшку оцтової есенції, не хвилюйтеся, плитка нітрохи не постраждає. Керамічна плитка не вигоряє на сонці і на Вашій підлозі не з'являться квадратики і полосочки від віконних плетінь і жалюзі. Купуючи керамічну плитку для кухні, Ви купуєте найпрактичніше, функціональніше, гігієнічніше і стильніше рішення з усіх існуючих.

Компанія СП «ТУР» завжди готова надати своїм замовникам консультації з усіх потрібних питань і запезпечити можливість вибору з багатющого асортименту найбільш якісних і оригінальних товарів.