Останнім часом м'які куточки або, як їх ще називають, кутові дивани, стали дуже популярними. І на це є свої причини. М'які куточки http://mebliss.ub.ua - досить зручні, місткі і функціональні меблі. До того ж м'які куточки надають можливість нестандартного оформлення інтер'єру.

Перш ніж безпосередньо купувати, добре ознайомтесь з особливостями кутового дивану і визначте для себе, якими якостями він повинен володіти. Мета купівлі дивана може бути наступною: для щоденного сну, для прикраси інтер'єру вітальні, для сну і прикраси одночасно. Від цього залежить механізм трансформації м'якого куточка, який найбільшою мірою відповідає за якість дивана.

М'які куточки розкладаються за такими механізмами: єврокнижка, дельфін, акордеон, французька розкладачка, пума, седафлекс і багато інших. Ми розповімо вам про найбільш популярні з них.

Особливу увагу механізму слід приділити в тому випадку, якщо ви купуєте м'який куточок для щоденного сну. Найбільш надійним і простим вважається механізм "Єврокнижка". Висуваєте сидіння вперед, а подушки спинки опускаєте в простір, що утворився. Ось і все - спальне місце готове. Цей механізм практично не має недоліків і є дуже надійним. А серед переваг - легкість трансформації, величина спального місця, наявність ящиків для білизни.

Механізм "Дельфін" так само популярний, як "Єврокнижка". Він легко розкладається в ліжко. Тягніть за потаємний ремінець сидіння і висувайте його до повного розкладання. Але тут слід врахувати той факт, що надійність механізму безпосередньо залежить від якості використаних для нього матеріалів.

Механізм "Французька розкладачка" не призначений для повсякденного користування. Тому сьогодні він не настільки популярний, як попередні. Для того, щоб раскласти цей диван, зніміть з нього підлокітники і подушки з сидіння, потягніть механізм вгору і на себе, розгорніть ланки і встановіть ложе на сталеві ніжки. М'який куточок, який трансформується за таким механізмом є дуже компактним. Це і є його основною перевагою.

Після того, як ви визначились з механізмом трансформації м'яких куточків, можете сміливо приступати до його вибору. Але не забувайте також про такі важливі фактори як оббивка дивану і наповнювач (поліуретан або пружинні блоки).

Зробіть свій вибір грамотним. Представляємо вашій увазі українського виробника м'яких меблів МебліSS, який розташував виробничі потужності в місті Вінниця.

М'який куточок від МебліSS - це оригінальне дизайнерське рішення, що дозволяє заощадити місце в квартирі і додає їй унікальності і комфорту.

В інтернет-представництві МебліSS представлений широкий ряд різних моделей м'яких куточків. М'які і комфортні, шкіряні і тканинні, з красивими спинками, з різними механізмами розкладання - у МебліSS кожен знайде для себе щось своє і вдало доповнить інтер'єр вітальні.

Купити м'який куточок від виробника МебліSS ви можете в будь-який зручний для вас час. Продаж здійснюється по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ і т.д.).

М'який куточок (Київ, Львів, Вінниця) від МебліSS служитиме довго і надійно!