Реалізація вантажної техніки, як і більшості товарів, має свої відмінні риси. Зокрема коли розмова заходить про вантажну техніку: тягачі, причепи, напівпричепи, контейнеровози, поставленіх з Європи. Таку техніку, як тягачі, контейнеровози, напівпричепи прагнуть максимально швидко збути за ціною, в рази меншою її номінальної вартості. Однак не варто купувати сумнівну вантажну техніку, ціна якої в рази менша від ринкової вартості.

 

Звертаючись у фірму Азурит, Ви отримуєте можливість придбати виключно якісну автотехніку, яка проходить всі контролі якості.
Ми продаємо вантажну техніку в хорошому технічному стані, яка експлуатувалася на ідеальних європейських дорогах при регулярному технічному контролі і постійній технічній підтримці, за порівняно низьку ціну.

 

Наш досвід роботи з клієнтами з Росії, Україні, Білорусії, Прибалтики дозволяє надати наступні види послуг:

- Підбір техніки за попередньою заявкою

- Комерційна пропозиція з повним зазначенням технічних характеристик

- Візова підтримка нашим клієнтам

- Зустріч в аеропорту, розміщення в готелі

- Комплексне обслуговування на час перебування в Голландії (підбір необхідної техніки, оформлення експортних та митних документів)
- Відправлення техніки на замовлення клієнта на поромі з Амстердама до Фінляндії і в Росію, на підставі договору, переганяємо і проводимо стовідсоткове митне очищення купленої техніки.

 

Реалізація вантажної техніки - це заняття, до якого потрібно підходити з повною відповідальністю, а це, на жаль, можуть запропонувати далеко не всі компанії. Продаючи вантажну техніку, фахівці фірми Азурит прискіпливо вивчають всю її історію, починаючи з технічних характеристик і закінчуючи непрямими показниками, що відображають повну картину експлуатації кожної одиниці техніки. Зовнішний стан окремих деталей, салону, історія багато про що говорить кваліфікованому спеціалісту, який профілюється на купівлі вантажної техніки.