Інфрачервона тепла підлога представляє собою надтонку (0.4мм) полімерну плівку, яка випромінює зі своєї поверхні дальні інфрачервоні промені (довжина хвилі 5-20 мкм). Нагрівальним елементом є чорні графітові смуги, на які по мідно-срібних провідниках подається напруга 220 Вольт змінного струму. Чорні графітові смуги запаяні в прозору поліестерову плівку. Теплопровідність графіту набагато вища, ніж у аналогів, які використовуються в системах обігріву, а електромагнітне випромінювання в десятки разів менше. Ця властивість дозволяє досягати більшої ефективності та тепловіддачі при меншому енергоспоживанні.

 

При підключенні до звичайної електромережі 220В через терморегулятор, полотно починає рівномірно нагріватися і випромінювати інфрачервоні хвилі (тепло сонячного світла). Це випромінювання за допомогою нагрівання всіх непрозорих предметів дозволяє отримати в приміщенні необхідну температуру. Добре спроектована система інфрачервоного опалення значно знижує витрати на обігрів, тому що гріє безпосередньо людей і об'єкти в робочій зоні, а не весь об'єм повітря в приміщеннях.

 

Для створення сприятливого мікроклімату важлива температура, при якій людина відчуває себе комфортно. Цікаво те, що ця температура нижче при використанні інфрачервоного випромінювання на 4-5 С. Тепловтрати людського організму на 45-50% відбуваються в інфрачервоному діапазоні з довжиною хвилі 9-10 мкм (т.зв. біорезонансний діапазон). Також в інфрачервоному діапазоні відбувається і найбільш інтенсивне поглинання тепла. Це означає, що у разі використання ІЧ теплої підлоги, при інших рівнях, людина буде відчувати себе комфортно при меншій температурі середовища, а значить вдихати більш свіже, не перегріте повітря.

 

Компанія «Новий світ» поставляє продукцію провідного виробника інфрачервоного плівкового обігрівача в Південній Кореї - компанії RexVa Co, Ltd. Якість теплих підлог RexVa перевірено роками успішного продажу, а також підтверджено багатьма міжнародними і національними сертифікатами: CE, ISO 9001:2001, ISO 14001:2004, TUV, ГОСТ, УкрТЕСТ.

 

Цікава властивість ІК теплої підлоги RexVa - підвищення концентрації в приміщенні негативно заряджених іонів. У міському повітрі працює ІК підлогу RexVa підвищить вміст негативно заряджених іонів в 4 рази. Аналоги - численні генератори аероінів від «люстр Чижевського» до сучасних складних систем.

 

Робота плівкової інфрачервоної підлоги RexVa не створює ніякого шуму, вібрації, запахів, пилу, не спалює кисень. Плівковий ІК тепла підлога має найменші показники з шкідливого електромагнітного випромінювання (в тисячі разів менші, ніж створювані при роботі телевізора). Перебування на ІЧ теплій підлозі здійснює особливо сприятливий вплив на здоров'я дітей, людей похилого віку, та осіб з ослабленим здоров'ям. ІЧ випромінювання від теплої підлоги уповільнює старіння і благотворно впливає на стан шкірних покривів. Застосування ІЧ статі RexVa абсолютно безпечне і надає м'який оздоровчий вплив на організм здорових людей.


Основними перевагами інфрачервоної теплої підлоги є:

1. Універсальність.
Дійсно найбільш універсальний тип обігріву підлоги, легко сумісний з будь-яким типом покриття для підлоги - плиткою, ламінатом, ковроліном, паркетною дошкою і лінолеумом. Завдяки частому розташуванню смуг провідника і неможливості перегріву (температура нагріву смуг не може перевищувати 55 градусів) є самим щадним типом обігріву підлогових покриттів з дерева і ламінату.


2. Простота установки.
Установка плівкової підлоги проста, займає небагато часу і доступна навіть не фахівцеві.


3. Економічність.
* По-перше, економія при покупці. Є можливість вибрати саме необхідну кількість метрів.
* По-друге, потрійна економія на електроспоживанні. Основне джерело економії - правильний терморегулятор, який дозволить скоротити енергоспоживання до 50%.
Іншими джерелами економічності є більш висока, ніж у кабеля, теплопровідність застосованого матеріалу (графіту).


4. Надійність і стійкість до механічних пошкоджень.
У разі механічних пошкоджень вийде з ладу лише пошкоджена смуга або секція підлоги (з'єднання смуг паралельне). Плівка не схильна до корозії і руйнування протягом тривалого терміну (термін розкладання поліетилену перевищує термін життя більшості будівель).

 

5. Гнучкість.
За допомогою інфрачервоної теплої підлоги, можна обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні.

 

6. Мобільність.
При бажанні, можна використовувати мобільний комплект інфрачервоної теплої підлоги для обігріву дзеркала, килима, картини, місця Вашого домашнього улюбленця, а також як засіб аварійного обігріву.


7. Здоровий обігрів.
Інфрачервона тепла підлога робить позитивний вплив на здоров'я. Існує більше 30 захворювань, виліковуються за допомогою дальнього інфрачервоного випромінювання. Нагадаємо, що випромінювання термоплівки на 90% складається з променів дальнього інфрачервоного спектру.

 

Сфера застосування плівки, по суті, безмежна: від сушіння овочів, фруктів або взуття до обігріву приміщень самого різного призначення, це - квартири, будинки, дачі, офіси, склади, гаражі, виробничі і сільськогосподарські споруди.

Інфрачервона тепла підлога легко і швидко монтується. Не потребує особливих попередніх приготувань або робіт, пов'язаних з появою бруду та пилу. За часом монтаж системи в приміщенні триває не довше, ніж прибирання!

Інфрачервона тепла підлога не спалює повітря, безшумна і безпечна в експлуатації.