Для того, щоб досягти гарного врожаю або ж рясного цвіту на квітах, потрібний неабиякий догляд за ними. Тому важливо знати, які засоби захисту рослин потрібно використовувати. Компанія "Насіння від А до Я" пропонує купити оптом широкий асортимент засобів, які допоможуть виростити відмінний врожай.

"Насіння від А до Я" допоможе захистити рослини не тільки від бур'янів, але й від забруднення та гниття врожаю овочів, ягід, квітів або фруктів.

Компанія пропонує мікродобрива Агрікола для декоративно-листяних, Агрікола для розсади, Кеміра, Кеміра Люкс, МагБор, Рязаночка, Сударушка Універсал, Сульфат магнію, Феровіт та інші.

Мікродобрива, які пропонує підприємство, реалізуються у невеликих дозах — від 10 до 100г. Добрива даного виду відіграють профілактичну роль. Якщо є ознаки нестачі якогось із елементів, краще надати рослині мікродобриво у вигляді позакореневого підживлення, тобто обприскуванням. Також досить часто ними обробляють насіння перед посівом.

Стимулятори - ще один вид захисту, який реалізує компанія "Насіння від А до Я". Їх ще називають фітогормони. За допомогою цих препаратів захисту регулюються усі процеси в організмі рослин.

Один із перших синтетичних фітогормонів, який був отриманий в лабораторних умовах — Гетероауксин. При обробці цим препаратом, в рослині утворюється велика кількість гормону ауксину, що прискорює коренеутворення у багато разів. При обробці насіння гетероауксином підвищується його схожість і прискорюється проростання.

Ще одним засобом захисту рослин, який пропонує купити підприємство "Насіння від А до Я" є Корневин. Він має такі ж властивості, як і Гетероауксин, проте його вплив на рослини більш м'який та тривалий. Обидва стимулятори вносять під корінь у вигляді водного розчину.

Також підприємство пропонує новітній препарат Циркон. Він впливає на процеси вкорінення, і не тільки прискорює коренеутворення, але і володіє фунгіцидною активністю - обробка цирконію підвищує опірність рослин до грибних інфекцій.

В асортименті компанії є стимулятор, який допомагає рослині швидше вийти зі стресу після пересадки. Це всім відомий Епін. Він використовується тоді, коли потрібно пришвидшити цвітіння й отримати швидше насіння, а для прискорення плодоутворення - після утворення зав'язей використовують препарат Бутон.

Також компанія "Насіння від А до Я" пропонує такі стимулятори росту оптом, як Гумат+7, Енерген, Атлет, Гумат+Байкал та інші.

Для профілактики рекомендують обробляти здорові рослини захисними фунгіцидами. Адже даний тип препаратів допомагає попередити хворобу рослин. Тому підприємство пропонує купити наступні засоби захисту рослин оптом — Ридоміл Голд, Купроксат, Квадрис, Максим, Скор, Топаз, Хорус, Стробі, Первикур та багато інших.

Також компанія пропонує купити оптом засоби для знищення комах — інсектициди. Їх використовують для боротьби з комахами. В асортименті Актара, Актеллік, Гель-труба Чистий Дім, Гель Федорине щастя, Гроза від слизняків, Грім, Лікар 8 стріл, Інта-ЦМ, Кінмікс та багато інших.

І остання група засобів захисту рослин — гербіциди. Компанія "Насіння від А до Я" пропонує широкий асортимент даного виду препаратів, а саме Антипирій, Тітус, Ураган та Гліфовіт та багато інших.

Якщо ви власник магазину з продажу насінневої продукції, вам варто завітати до компанії "Насіння від А до Я" та купити засоби захисту рослин оптом за доступними цінами. Підприємство працює по всій території України.

Щоб дізнатися детальну інформацію, звертайтесь за телефоном - +38 (050) 975 14 28.