Незважаючи на те, що сьогодні більш популярним є вирощування великої рогатої худоби, більшу вигоду може принести саме розведення і продаж овець та баранів. М'ясо овець ні в чому не поступається яловичині або свинині. Крім того, від овець можна отримати різноманітну, не менш прибуткову продукцію. Розведення овець - справа благородна і, безсумнівно, вигідна, тому що від вівці можна отримати м'ясо, молоко, вовну, шкіру, сало.

Крім того, для розведення овець не потрібно жодного додаткового дорогого обладнання - як правило, застосовується групове утримання та годування. Приміщення для овець не вимагають застосування дорогих будматеріалів. Єдина умова - в них має бути сухо, і протяги слід усунути.

Вівці можуть бути чудовим вибором для організації селянського або фермерського господарства, орієнтованого на вівчарство. Вівці є скороспілими тваринами: в 5-6 місяців уже настає статева зрілість. Більшість порід відрізняються високою плодовитістю, і, якщо вчасно годувати та доглядати за ними, то в середньому щодоби приріст маси тіла досягає 250-300 грамів, а до чотиримісячного віку вівця досягає 45-50% маси дорослої тварини.

Сьогодні найбільш рентабельним є розведення і продаж м'ясо-вовнових порід овець, одна з яких - «Німецький Меріноланд». Для цієї породи характерні міцна, пропорційна статура і хороший екстер'єр, правильно поставлені кінцівки, біле забарвлення вовни. За рахунок генетично зумовленої їх якості - високої плодючості - чисельність отари зростає в геометричній прогресії, а утримання поголів'я коштує недорого. Крім того, прибутковість тонкорунного вівчарства може бути забезпечена за рахунок продажу племінних овець та баранів.

Порода овець «Німецький Меріноланд» є унікальною для вітчизняного тваринництва. Це - єдина порода в Україні, від якої отримують м'ясо чудової якості класу преміум: мармурове, з ніжним смаком, соковите, швидке у приготуванні, без специфічного запаху. Все це дуже важливо для рестораторів.

Розведенням і продажем овець та баранів породи «Німецький Меріноланд» займається фермерське господарство «Меріно Україна», розташоване на території Західної України, в мальовничих місцях Кам'янець-Подільського району. Природні умови регіону придатні для комфортного життя тварин, вівці цілий рік отримують екологічно чистий корм, заготівлею якого займаються спеціалісти господарства.

Тут ви можете придбати як племінних овець і баранів породи «Німецький Меріноланд», так і якісну баранину, ягнятину та овечу вовну. Продаж овець і баранів на плем'я здійснюється з обов'язковим дотриманням норм, встановлених законом.

Бажаємо успіху тим, хто серйозно вирішив зайнятися вівчарством в Україні!